Antalya
Yayın Tarihi : 22.05.202312:03
Güncelleme Tarihi : 22.05.202312:05
A
GÜNDEM , POLİTİKA
İYİ Parti’den nihayet ses geldi
İYİ Parti’den nihayet ses geldi

İYİ Parti Genel Sekreteri ve Antalya Milletvekili Uğur Poyraz, 14 Mayıs seçimlerinin ardından tam 7 gün sonra açıklama yaptı. Poyraz, “Ben yollardayım, sahadayım. Anlatacağım bıkmadan usanmadan anlatacağım” dedi. 28 Mayıs seçimi öncesi açıklamalarda bulunan Poyraz’ın açıklama yapmak için genel başkanın açıklamalarını beklediği öğrenildi. 

 

“Siyaset bir meslek değil. Bilakis mesleği olan herkesin kendi uzmanlık alanı ile katkı sağladığı bir alan. Siyaseti meslek haline getirip geçimini sağlayanlara inat bir mücadele 28 Mayıs” diye sözlerine başlayan İYİ Parti Genel Sekreteri ve Antalya Milletvekili Uğur Poyraz, siyasetin meslek haline getirilmesinin doğru olmadığını savundu. 
ÇIK KOMŞUNUN KAPISINI ÇAL
“Kızgın mısın? Üzgün müsün? Umutsuz musun? O zaman şimdi çık komşunun kapısını çal anlat kendini” şeklinde konuşan İYİ Parti Genel Sekreteri ve Antalya Milletvekili Uğur Poyraz  açıklamalarını şu şekilde sürdürdü:
“Bu ülke sensin benim biziz. 2023 yılında bize Türk/Kürt, Alevi/Sünni tartıştıranlara inat şimdi hepimizin gövdelerimizi taşın altına koymak zamanı. Ülkemiz için şehit olan her bir kahramanlarımıza, sorumluları saklanan tren kazasında kaybettiğimiz canlarımıza, depremde kaybettiğimiz vatandaşlarımıza, salgında kepenk indiren esnafımıza, Rahmetli Sinan Ateş’e, siyasetin gölgesinde can çekişen adalete, evine helal ekmek götürmeye çalışan anne babalara, çocuklarımıza ve her şeyden önce kendimize sorumluluğumuz var. Ben yollardayım, sahadayım. Anlatacağım bıkmadan usanmadan anlatacağım. Söz verip tutacağım.”
HABER: BÜLENT ÖNER

 

Paylaş
ETİKETLER:
#Bülent Öner
YAZAR: