Antalya
Yayın Tarihi : 18.05.202316:46
Güncelleme Tarihi : 18.05.202316:52
A
GÜNDEM , POLİTİKA
CHP’de moraller yerinde
CHP’de moraller yerinde

Cumhuriyet Halk Partisi Antalya Milletvekili Mustafa Erdem, 28 Mayıs’ta gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı seçiminde Kemal Kılıçdaroğlu’nun başarılı bir sonuç alarak 13. Cumhurbaşkanı olacağını söyledi.

Parti olarak Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimi için çalışmaların sürdürüldüğüne dikkat çeken Cumhuriyet Halk Partisi Antalya Milletvekili Mustafa Erdem, “Parti olarak morallerimiz yerinde. Tüm partili arkadaşlarım ve vatandaşlarımız 28 Mayıs’ta Kemal Kılıçdaroğlu’nu Cumhurbaşkanı seçilmesi için sandıkta gerekeni yapacağız. Parti il, ilçe başkanlıklarımız ve belediye başkanlarımızla birlikte Türkiye’mizin aydınlık geleceği için adımlar atıyoruz” dedi.

TÜM ANTALYA SANDIKLARA AKIN EDECEK

“28 Mayıs’ta tüm Antalyalı vatandaşlarımız ilk tur seçiminde olduğu gibi aydınlık yarınlarımız için sandığa akın edecek” şeklinde konuşan Cumhuriyet Halk Partisi Antalya Milletvekili Mustafa Erdem açıklamalarını şu şekilde sürdürdü:

“28 Mayıs seçimi öncesinde genel merkezimizin atacağı adımları dikkatle takip edeceğiz. O adımlar doğrultusunda saha çalışmalarımızı sürdürme kararı aldık. 14 Mayıs seçimlerinde Cumhurbaşkanı Adayımız Kemal Kılıçdaroğlu Antalya’da diğer adaylar karşısında en yüksek oyu alan oldu. 28 Mayıs seçimlerinde de Kemal Kılıçdaroğlu’nun Cumhurbaşkanı olması için yine en yüksek oyu almak için büyük bir mücadele vereceğiz.”

HABER: BÜLENT ÖNER

 

Paylaş