Antalya
Yayın Tarihi : 17.05.202316:21
Güncelleme Tarihi : 17.05.202316:22
A
GÜNDEM
Oğan, 19 Mayıs’ı işaret etti
Oğan, 19 Mayıs’ı işaret etti

Cumhurbaşkanlığı seçiminde Antalya’da olduğu gibi ülke genelinde aldığı oyla dikkatleri üzerinde toplayan Cumhurbaşkanı Adayı Dr. Sinan Oğan, Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’yla bir araya geldi. Oğan, 28 Mayıs’ta gerçekleştirilecek ikinci tur seçiminde hangi adayı destekleyeceklerini kamuoyuna açıklayacaklarını söyledi.

Cumhurbaşkanlığı seçiminde kesin olmayan sonuçlara göre aldığı yüzde 5,28'lik oyla kilit bir rol oynayan ATA İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı Sinan Oğan'ın ikinci tur için tutumu merakla beklenirken, Oğan’ın 19 Mayıs’ta kararını açıklayacağı dile getirildi. Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu ile bir araya gelen Oğan’ın 19 Mayıs’ta Millet İttifakı’ndan yana tavır sergilemesine kesin gözüyle bakılıyor.

 

TİP ANTALYA’DA OĞAN’IN YOĞUN OY ALDIĞI BÖLGELERDE ÇALIŞMA BAŞLATTI

Türkiye İşçi Partisi Antalya il ve ilçe örgütleri Yüzde 5,28 oy alan Cumhurbaşkanı Adayı Sinan Oğan’în yoğun olarak oy aldığı mahallelerde çalışma başlattı. TİP’li yöneticiler 28 Mayıs’ta Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun seçilmesi için yoğun bir çalışma sergileyecek.

HABER: BÜLENT ÖNER

 

Paylaş