Antalya
Yayın Tarihi : 12.05.202315:21
Güncelleme Tarihi : 12.05.202315:25
A
GÜNDEM , POLİTİKA
“Her şeyden önce Türkiye” mitingi yarın
“Her şeyden önce Türkiye” mitingi yarın

Milliyetçi Hareket Partisi Antalya İl Başkanlığı tarafından düzenlenecek miting yarın saat 16’da MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin katılımıyla gerçekleşecek.

Son seçim mitingini Antalya’da yapacak olan Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı devlet Bahçeli’ye kurmayları da eşlik edecek. Cumartesi günü saat 16’de Kepez’de gerçekleştirilecek olan mitinge tüm vatandaşların davetli olduğu açıklandı.

“Antalya’nın Türkiye sevdalıları 13 Mayıs Cumartesi günü saat 16.00’da Kepez’de buluşuyor” şeklinde açıklama yapan Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Milletvekili ve Adayı Abdurrahman Başkan; “Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sn. Devlet Bahçeli Beyefendinin katılımı ile gerçekleşecek olan büyük buluşmaya tüm hemşerilerimiz davetlidir. Şanlı Türk Bayrağımız ve 3 Hilal’in gölgesinde yörük çocuklarının gür sesiyle mitingimizi gerçekleştireceğiz” dedi.

SAHA ÇALIŞMALARINDA SON ADIMLAR

Yarım gerçekleştirilecek olan miting öncesinde seçim çalışmalarında son anlara gelen Milliyetçi Hareket Partisi Antalya il ve ilçe teşkilatları 14 Mayıs seçimlerine hazır. Seçim süreciyle ilgili hazırlıklarını tamamladıklarını söyleyen Milliyetçi Hareket Partisi Antalya İl Başkanı Onur Temel şu ifadelere yer verdi:

“Şu anda Antalya’nın tamamında varız. Olası bir sorun ve eksikliğe karşı her an görevlendirilecek müşahit ve üye arkadaşlarımızda hazırlar. Eksik olduğumuzu düşündüğümüz konularla ilgili de ekstra çalışıyoruz. Sahaya çıktığımızda Antalya halkının MHP karşı yoğun ilgisi olduğunu görüyoruz. Bu seçimin Antalya için ayrı bir özelliği var. Sayın Devlet Bahçeli 13 Mayıs günü son mitingini burada yapacak. Antalya’nın bizlere karşı göstermiş olduğu yoğun ilgiye karşılıksız kalmadı. Genel Başkanımız Devlet Bahçeli. Bunu fırsat olarak görüyoruz. Seçime hazırız ve başarıyla da çıkacağımıza inanıyorum. Seçim güvenliğiyle de alakalı nezaket çerçevesinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Zaten diğer partilerle de bu konuyla alakalı polemiğe girmemeye çalışıyoruz. Önemli olan milletin tercihinin adaletli bir şekilde sandıklardan çıkmasıdır.”

HABER: BÜLENT ÖNER

 

Paylaş