Antalya
Yayın Tarihi : 01.05.202310:18
Güncelleme Tarihi : 01.05.202317:52
A
GÜNDEM , GÜNCEL
Okullar tatil, resmi daireler tatil ama işçiler çalışıyor
Okullar tatil, resmi daireler tatil ama işçiler çalışıyor

1 Mayıs İşçi Bayramı’nda resmi daireler başta olmak üzere okullar tatil. Diğer yandan ise işçiler bayram alanlarında değil üretim alanlarında yer almaya bu yıl da devam ediyor.

Antalya’da 1 Mayıs İşçi Bayramı kutlamaları saat 15’te başlayacak. Aydın Kaza Parkı’nda buluşacak olan kitle örgütleri buradan Cumhuriyet Meydanı’na yürüyecek ve burada düzenlenecek olan mitinge katılım sağlayacak. Cumhuriyet Meydanı’nda verilecek konserin ardından yapılacak konuşmaların ardından miting sona erecek.

1 Mayıs İşçi Bayramı’nı bu yılda her zaman olduğu gibi işçilerin dışında yine kamu çalışanları, kitle örgütleri ve öğrenciler kutlayacak. Aydın Kaza Parkı’nda buluşacak olan kitleler buradan kortejler halinde Cumhuriyet Meydanı’na yürüyecek. Antalya il Emniyet Müdürlüğü kortejin yer alacağı güzergah üzerinde yoğun güvenlik önlemlerini sabahın erken saatlerinden itibaren aldı.

Cumhuriyet Meydanı’nda binlerce kişinin bir araya gelerek kutlayacağı 1 Mayıs İşçi Bayramına bu yıl siyasi partilerinde yoğun bir ilgi göstermesi bekleniliyor.

 

HABER: BÜLENT ÖNER

 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: