Antalya
13.01.2023
A
SPOR , YAŞAM
Voleybolcu ve başpehlivandan ortak ziyaret
Voleybolcu ve başpehlivandan ortak ziyaret

Muratpaşa Belediyespor, Polonyalı smaçör AleksandraDudek’i kadrosuna katarken yağlı güreşte de Orhan Okulu’yla yeniden anlaştı.

Smaçör Dudek ve başpehlivan Orhan Okulu, Belediye Başkanı Ümit Uysal’ı birlikte ziyaret etti.  Misli.com Sultanlar Ligi hedefiyle Kadınlar Voleybol 1. Ligi’nde mücadelesini sürdüren Muratpaşa, 26 yaşındaki Polonyalı smaçörAleksandraDudek’i kadrosuna dahil etti. Polonya ekibi Legionovia’dan transfer edilen Dudek, bu hafta takımla antrenmanlara başladı. Diğer yandan MuratpaşaBelediyespor, yağlı güreşte de başpehlivan Orhan Okulu’yla da yeniden anlaştı.

FORMA VERDİ

MuratpaşaBelediyespor’un imza attırdığı iki sporcu, voleybolcu Dudek ve başpehlivan Okulu, Başkan Uysal’ı makamında ziyaret etti. Başkan Uysal, Polonyalı smaçörü önce Orhan Okulu’yu tanıştırdı arından kendisine tarihi yüz yıllar öncesine uzanan yağlı güreşi anlattı. Ziyaretin sonunda Başkan Uysal, Dudek’e takım formasını verirken Okulu’yla da er meydanında önemli başarılara imza atacaklarını inandığını söyledi.  Haber merkezi

 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: