Antalya
12.01.2023
A
SPOR
Haji’ye dev teklifler
Haji’ye dev teklifler

Transferin gözde ismi Haji Wright için nabız yoklayan takım sayısı 10’u geçti. Atalanta’nın 8 Milyon Euro teklif ettiği ABD’li futbolcu için Galatasaray 4 Milyon Euro ve 3 oyuncu teklifinde bulundu

 

Antalyaspor’da gösterdiği performans ile Türkiye ve Avrupa’dan çok sayıda kulübün dikkatini çeken Haji Wright, çok sayıda kulübün listesinde yer alıyor. ABD’li futbolcuyu almak için nabız yoklayan ve fiyat soran takım sayısının 10’u geçtiği belirtilirken, en somut teklifler İtalya’dan Atalanta ve Türnkiye’den Galatasaray’dan geldi. İtalya ekibi taksitler halinde 88 Milyon Euro’luk teklifte bulunurken Antalyaspor’un bu rakamın biraz daha artmasını ve peşin olarak ödenmesini istediği belirtildi. İtalyan takımı ile Antalyaspor Yönetimi arasındaki görüşmeler devam ediyor.

4 MİLYON EURO VE 3 OYUNCU

Bu arada Haris Seferovic’ten beklediği verimi alamayan Galatasaray,. Antalyaspor’a kafaları karıştıran bir teklifte bulundu. 24 yaşındaki futbolcu için 4 Milyon Euro para ve Haris Seferovic, Yunus Akgül, Yusuf Demir ve Mathias Ross Jenssen’den istenen 3 futbolcuyu ikinci yarıda kiralık olarak gönderebileceklerini belirten sarı-kırmızılı ekibe henüz yanıt verilmedi. 4 Milyon Euro parayı az bulan kırmızı-beyazlı takımın bu rakamı 6 Milyon Euro’ya çıkarmayı ve kiralık olarak gelecek futbolcuların maaşlarının da İstanbul ekibi tarafından ödenmesini talep edeceği belirtildi. Antalyaspor Yönetimi’nin genç futbolcular Yusuf Demir veya Mathias Ross Jenssen’den birinin bonservisini de talep etmeyi düşündüğü öğrenildi.

YÖNETİM AĞIRDAN ALIYOR

Haji Wright’a yurtiçi ve dışından çok sayıda teklif gelmesi, Antalyaspor Yönetimi’nin ağır hareket etmesine neden oluyor. Daha yüksek bir teklifin gelme ihtimali üzerinde duran Antalyasporlu yöneticiler, ABD’li futbolcunun İngiltere Ligi’nde oynama isteğini de dikkate alarak uygun bir teklifin gelmesini beklemek istiyor. Antalyaspor’un Haji Wright ile ilgili vereceği karar merakla bekleniyor.

Hasan YAVAŞLAR

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: