Antalya
21.11.2022
A
GÜNDEM , POLİTİKA
TİP Genel Başkanı Baş, Antalya'ya geldi
TİP Genel Başkanı Baş, Antalya'ya geldi

Türkiye İşçi Partisi (TİP) Genel Başkanı Erkan Baş ve Parti Sözcüsü Sera Kadıgil'in katılımıyla Nazım Hikmet Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen toplantıda salon tamamen doldu. 

Etkinliğin açılış konuşmasını yapan TİP Antalya İl Başkanı Yunus Başaran, ¨Bu halkın sola, emeğe, özgürlüğe aç olduğunu bilirdik de, şimdi yeni bir ülkeyi birlikte kurabileceğimizi gördük. Türkiye İşçi Partisi’nin arkasında holdingler, sponsorlar yok ve olmayacak, biz yola bu temel ilkeyle çıktık. TİP’in arkasında sadece ve sadece çıkarsız, güzel günlere inanan insanların gücü var. Gelin bu gücü büyütelim bir avuç talancıdan kentimizi, ülkemizi birlikte kurtaralım.” dedi.

İŞÇİLER KONUŞMA YAPTI

Kumluca Belediyesi'nde greve giden ve taleplerini kabul ettiren işçilerden Hasan Girginel ve beyaz yakalı işçiler adına Mühendis Serap Çalık Uçuran da toplantıda birer konuşma yaptı. 

Toplantıda kürsüye çıkan TİP Genel Başkanı Erkan Baş, Türkiye’deki güncel sorunlara ve yaklaşan seçimlere ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Parti Sözcüsü Kadıgil ise katılımcıların sorularını yanıtladı. HABER MERKEZİ

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: