Antalya
19.09.2022
A
GÜNDEM , GÜVENLİK
Köpek katleden şüpheli tutuklandı
Köpek katleden şüpheli tutuklandı

Para meselesi nedeniyle tartıştığı arkadaşı Şahin Oturmak'ı (50) bulmak için baskın yaptığı Mithat Erol'un iş yerindeki köpeği tabancayla öldürüp tehditler savuran  Osman Akbinar (50) tutuklandı.

 

 

Olay, 15 Eylül günü gece yarısı sıralarında Muratpaşa ilçesi Gazi Bulvarı'ndaki Mithat Erol'a ait iş yerinde meydana geldi. Aralarında 200 TL alacak konusu bulunan Şahin Oturmak ile Osman Akbinar, telefonda tartıştı. Tartışma sonunda sinirlenip telefonu kapatan Akbinar, Oturmak'ı bulmak için Mithat Erol'un sahibi olduğu iş yerine geldi. Burada eşyalara zarar veren Akbinar, iş yerinde bağlı olan 'Şahin' isimli Alman kurdu köpeğe tabancayla 5 el ateş edip öldürdü ve ardından da ayrıldı.. Olay sonrası iş yerine gelen Mithat Erol ise Köpeğime milyonları verseler vermezdim. O benim evladım gibiydi. Hırsızları kovalardı. Burada yatan bir köpeğin ne suçu vardı? Bu kişiden şikayetçiyim" dedi.

TUTUKLANDI

Erol'un şikayeti üzerine harekete geçen Muratpaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü Suç Araştırma ve Soruşturma Büro Amirliği ekipleri, Osman Akbinar'ı kullandığı tabanca ve 35 mermi ile yakaladı. Şüpheli Akbinar, çıkarıldığı nöbetçi sulh ceza hakimliği tarafından tutuklandı. DHA

 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: