Antalya
Yayın Tarihi : 14.09.202201:57
Güncelleme Tarihi : 14.09.202212:38
A
GÜNDEM , EKONOMİ
İNOVATSO’lu gençlere ödül
İNOVATSO’lu  gençlere ödül

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesindeki girişimcilik merkezi İNOVATSO'da çalışmalarını sürdüren Rootek Arge Bilişim'in genç girişimcileri, geçtiğimiz hafta Samsun’da yapılan dünyanın en büyük havacılık, uzay ve teknoloji festivali TEKNOFEST'te, geliştirdikleri “Otonom Güvenlik Robotu Projesi”ile ödüle layık görüldü.

Rootek Arge Bilişim Genel Müdürü Nuh Aşık, Arge Müdürü M. Asım Reyhan, Satış ve Pazarlama Müdürü NejdetTeke, Teknik Müdür Yasin Meriç, 100 bin liralık para ödülü çekini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katıldığı törende, T3 Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar'ın elinden aldı.

ÇETİN: GİRİŞİMCİLERİMİZİ BEKLİYORUZ

ATSO Başkanı Davut Çetin, İNOVATSO'da çalışan genç girişimcilerin ulusal ve uluslararası alanda başarı göstermesinden büyüm memnuniyet duyduklarını söyledi. Davut Çetin, "İNOVATSO'nun olanaklarından sonuna kadar en verimli şekilde yararlanan Rootek Arge Bilişim ekibini, TEKNOFEST’te sağladıkları başarıdan dolayı kutluyorum. Tüm gençlerimize örnek oluyorlar. Bir fikri olan girişimcilerimizi İNOVATSO'ya bekliyoruz" dedi.

 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: