Antalya
27.08.2022
A
SPOR
ASKF Bulut’la devam
ASKF Bulut’la devam

1999 yılından bu yana ASKF Genel Başkanlığı görevini sürdüren Metin Bulut, tek aday olarak girdiği seçimde tekrar seçildi. İyi bir spor ailesi olduklarını belirten Bulut, aile olarak yeni dönemde de spora hizmetlerinin aynı hızla süreceğini söyledi

 

 

Antalya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu, seçimli olağan genel kurulunu yaptı. 1999 yılından bu yana genel başkanlık yapan Metin Bulut’un tek aday olarak girdiği seçimde Divan Kurulu Başkanlığını Türkiye Saha Komiserleri Derneği Genel Başkanı Hüseyin Doğan yaptı. Vali Alaaddin Yüksel Spor Kompleksi’nde yapılan seçime bazı delegeler şehir dışında olduğu için, bazı delegeler de karantina sürecinde olduğu için katılamadı.

İYİ BİR AİLE OLDUK

350 delegenin 253’ünün katıldığı genel kurulda, oyların tamamını alan Metin Bulut, tekrar ASKF Genel başkanlığı görevine seçildi. Seçimlerden önce bir konuşma yapan ASKF Genel Başkanı Metin Bulut, federasyon olarak bir aile olduklarını ve bu aile ile çok önemli hizmetler yaptıklarını belirterek, İbradı’da yapımına devam edilen spor köyü projesini en kısa sürede bitireceklerini söyledi.

İŞTA ASKF YÖNETİMİ

Metin Bulut başkanlığındaki ASKF Yönetimi, şu isimlerden oluştu: Hasan Çavuşoğlu, Mustafa Akmanoğlu, Özer Doğan, Hasan Dalgıç, Hasan Küçükkara, Hasan Emeksiz, Sırrı Mustafa Mutlu, İhsan Özden, Ahmet Ersoy, Şahin Aykurt, Hakan Çatal, Hasan Savaşçı, Mehmet Kısaç, Mehmet Ali Güvenç, Ender Eroğlu, Arif Oktaroğlu, Lütfi Erolan, Süleyman Özhan, Mustafa Öğüt, İsmail Şener.

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: