Antalya
23.05.2022
A
GÜNDEM , POLİTİKA
Muammer Saygılı hayatını kaybetti
Muammer Saygılı  hayatını kaybetti

CHP il başkan yardımcılığı, il genel meclis üyeliği, Konyaaltı belediye başkan yardımcılığı görevlerinde de bulunan  Veteriner Hekimleri Odası eski başkanı Muammer Saygılı, 67 yaşında hayata gözlerini yumdu.  

Antalya sivil toplum kuruluşlarının ve siyasi yaşamının tanınmış isimlerinden Veteriner Hekimleri Odası eski başkanı Muammer Saygılı hayatını kaybetti. Yaklaşık 10 gün önce geçirdiği kalp krizi nedeniyle tedavi gördüğü Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'nde yaşamını yitiren Muammer Saygılı'nın cenazesi, bugün öğle namazından sonra toprağa verilecek. Muammer Saygılı'nın ölüm haberini alan birçok siyasetçi sosyal medya hesabından başsağlığı mesajları yayımladı. CHP’den Antalya İl Genel Meclis üyeliği ve CHP İl Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulunduktan sonra 31 Mart yerel seçimlerinin ardından atandığı Konyaaltı Belediyesi Başkan Yardımcılığı görevinden yaş haddinden emekli olan Saygılı, son olarak kendi veteriner ofisini işletiyordu.  DHA

SOSYAL MEDYA MESAJLARI

CHP Antalya Milletvekili Rafet Zeybek: Merhuma Allah'tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyorum. Üstlendiği birçok görevle Antalya'mıza hizmet eden değerli dostumuz çalışma arkadaşım. Allah Rahmet Eylesin. Seni unutmayacağız.

CHP Antalya Milletvekili Cavit Arı: Çok özel bir insanı kaybettik.  Abimiz, büyüğümüz, çalışma arkadaşımız. Bir insan ancak bu kadar kalbi temiz, iyi niyetli, hoş görülü, alçakgönüllü, sabırlı olabilirdi.

CHP Antalya İl Başkanlığı: Yol arkadaşımız, güzel insan Muammer Saygılı'nın vefat haberini derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı ve sabır dileriz. Tüm partililerimizin başı sağ olsun" denildi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek: Yol arkadaşımız, parti emekçimiz, değerli insan Muammer Saygılı kardeşimizi kaybetmenin üzüntüsü içerisindeyiz. Kendisine Allah’tan rahmet, yakınlarına ve sevenlerine sabır ile baş sağlığı diliyorum. Hepimizin başı sağ olsun.

Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen: Yol arkadaşım, ağabeyim, İl Başkanlığı ve Konyaaltı Belediyesi'nde omuz omuza çalışarak birlikte yol yürüdüğümüz Muammer Saygılı'yı kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyorum. Ailesinin, dostlarının ve sevenlerinin başı sağ olsun

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal: Dostumuz, yol arkadaşımız güzel insan Muammer Saygılı abimizi kaybettiğimiz haberini derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunuyorum. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına sabır diliyorum. Hepimizin başı sağ olsun

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: