Antalya
19.05.2022
A
GÜNDEM , SPOR
5 oyuncu veda ediyor
5 oyuncu veda ediyor

Sözleşmeleri sona eren Ruud Boffin, Naldo, Hakan Özmert, Haji Wright ve Alessane Ndao, lig sonunda sözleşme yenilenmezse yarın akşam Galatasaray maçında son kez oynayacak

Antalyaspor’da yarın oynanacak Galatasaray karşılaşmasında 5 futbolcu mevcut sözleşmelerine göre son kez sahaya çıkacak. Kırmızı-beyazlı takımda kiralık olarak oynayan Alessane Ndao ve Haji Wright’ın Galatasaray maçı ile birlikte Antalyaspor maceraları sona eriyor. 30 Haziran 2022 tarihinde mukaveleleri bitecek olan Ruud Boffin, Naldo Pereira ve Hakan Özmert de devam eden sözleşmeleri kapsamında son kez Antalyaspor forması giyecek. Normal mukavelesi bu sezon sona eren Fedor Kudryashov ise mukavelesinde yer alan “20 maç oynarsa sözleşmesi 1 yıl uzar” maddesi nedeni ile otomatik olarak 1 yıl daha Antalyaspor’da kalacak.

RESMİ GÖRÜŞME HAFTAYA

Sözleşmesi sona eren futbolcularla ön görüşme yapan ve resmi görüşmeleri Galatasaray maçından sonra yapacak olan Antalyaspor Yönetimi, Nuri Şahin’in raporu ve takımın ekonomik durumunu da göz önünde bulundurarak karar verecek. Önümüzdeki hafta yapılması beklenen görüşmelerden anlaşma çıkmaz ve sözleşme yenilenmezse, Ruud Boffin, Alessane Ndao ve Hakan Özmert yarın akşam son kez Antalyaspor forması giyecek. Kiralık olarak geldikleri takımlara geri dönecek olan Haji Wright ve Alessane Ndao da yeni bir anlaşma olmazsa yarın akşam Antalyaspor’a veda edecek.

Hasan YAVAŞLAR

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: