Antalya
18.05.2022
A
GÜNDEM , YEREL YÖNETİM
Muratpaşa’da bayram coşkusu
Muratpaşa’da  bayram coşkusu

Muratpaşa Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle Muratpaşa Atatürk Kent Meydanı’nda bir dizi etkinlik düzenliyor. Sabah sporu ile başlayaşacak kutlamalar, saat 16.00’da All Star Basketbol Şenliği ve akşam DJ performansı ile sürecek. 

Muratpaşa Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı Muratpaşa Atatürk Kent Meydanı’nda düzenlenecek etkinliklerle kutlayacak. Kutlamalar, 09.45’te Muratpaşa Atatürk Kent Meydanı’nda saygı duruşu, İstiklal Marşı’nın okunması ve Atatürk anıtına çelenk sunulmasıyla başlayacak.

BİRLİKTE SPOR YAPACAKLAR

Törenin ardından Sağlıklı Muratpaşa Hareketi kapsamında yüzlerce kişi, kent meydanında, belediyenin spor eğitmenleriyle sabah sporu yapacak. Saat 16.00’da ‘All Star Basketbol Şenliği’ başlayacak.

YETENEK YARIŞMALARI

 16 – 21 yaş arası gençler, 3 kişilik takımlarıyla sürpriz hediyelerin verileceği turnuvada mücadele edecek. Şenlikte turnuvanın yanı sıra smaç, 3’lük ve yetenek yarışması da gerçekleştirilecek. Model araç ve izcilik faaliyetleri tanıtımına da sahne olacak Muratpaşa Atatürk Kent Meydanı’nda kutlamalar, akşam saatlerinde DJ performanslarıyla devam edecek.  HABER MERKEZİ

 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: