Antalya
16.05.2022
A
GÜNDEM , YAŞAM
KONGED üyeleri kahvaltıda buluştu
KONGED üyeleri  kahvaltıda buluştu

Konyaaltı Gençlik ve Spor Kulübü Derneği (KONGED), pandemi nedeniyle ara verdiği kahvaltılı tanışma toplantılarına, kısıtlamaların kaldırılmasının ardından devam ediyor. Dönem başkanı Muhammet Çevik derneğin örnek çalışmalara imza attığını dile getirdi.

Konyaaltı Gençlik ve Spor Kulübü Derneği (KONGED) ) geleneksel hale getirdiği kahvaltılı tanışma toplantılarına bir yenisini ekledi. Yemen Kahvecisi’nde düzenlenen kahvaltılı toplantıya KONGED Dönem Başkanı Muhammet Çevik, kurucu başkan Ahmet Alper Alveroğlu, Kepez İlçe Başkanı Mehmet Tan, yönetim kurulu üyeleri Gürhan Şahin ve Özer Akkuş ile derneğin yeni üyeleri katıldı. Yeni üyelerin kendilerini tanıtması ile başlaya toplantıda bir konuşma yapan KONGED Kurucu Başkanı Ahmet Alper Alveroğlu,  “7 arkadaş ile çıktığımız yolda bugün Antalya’mızın en çok üye sayısına ulaşan sivil toplum örgütü olmanın gururunu yaşıyoruz. Emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim. Bundan sonra  bayrağı daha yukarıya taşıyacaklarından eminim.” dedi.

ÖZVERİLİ ÇALIŞMA BAŞARI GETİRDİ

KONGED Dönem Başkanı Muhammet Çevik ise derneğin eğitim, kültür, spor alanlarında olduğu gibi sosyal sorumluluk projeleriyle de örnek çalışmalar yaptığını dile getirdi. Üyelerin kendi alanlarında derneğe katkı sağlamalarının önemli olduğunu da dikkat çeken Çevik, “Yönetim kurulu olarak her üyemizin proje teklifine açığız. Bu bize önemli bir avantaj sağlıyor.” dedi. Yeni üyelere derneğin çalışmaları hakkında bilgi veren Çevik, önümüzdeki günlerde yeni projeler ile hayata dokunmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi. Kahvaltılı toplantı çektirilen toplu hatıra fotoğrafı ile sona erdi. Mehmet DOĞAN

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: