Antalya
01.04.2022
A
GÜNDEM , YEREL YÖNETİM
Toros Kadınları’na pazarlama eğitimi
Toros Kadınları’na  pazarlama eğitimi

Manavgat Belediyesinin, kadınların kent ve aile ekonomisine katkıda bulunmaları amacıyla oluşturduğu “Toros Kadınları Emek Pazarı”nda görev alacak olan kadınlar, uzman eğitimcilerden iletişim, satış-pazarlama, hijyen, gıda ve mutfak sanatları eğitimi aldı.

 

Manavgat Belediyesi Toros Kadınları Emek Pazarı’nda 7. Dönem Mayıs ayında başlayacak. Pazartesi Pazarı kompleksinde kurulacak olan “Toros Kadınları Emek Pazarı”nda, yeni dönemde tezgâh açmak isteyen 60 emekçi kadın için, Atatürk Kültür Merkezi’nde eğitim seminerleri düzenledi.

İLGİYLE DİNLEDİLER

Düzenlenen seminerler dizisinde Akdeniz Üniversitesi Manavgat Meslek Yüksek Okulu Öğretim Görevlisi Hasan Fehmi Öz, gıda, hijyen ve mutfak sanatları hakkında sunum yaptı. Eda İlbasmış ise satış-pazarlama ve genel iletişim konularında emekçi kadınları bilgi verdi. Kadınlar, uzman eğitmenleri ilgiyle ve notlar alarak dinledi.

KADINLARIMIZA DESTEK OLALIM

Projede yer alan ve katkı sağlayan herkese teşekkür eden Başkan Sözen, “Bizleri bugünlere getiren en değerli varlıklarımızın, toplum içerisinde en özel yerde olması, aile ve kent ekonomisine katkıda bulunmaları gerektiğine inanıyorum. Kadınlarımız, Mayıs ayında yeniden faaliyetine başlayacağımız pazarımızda en güzel ürünlerini sergileyecekler. Tüm Manavgat halkımızı, Toros Kadınları Emek Pazarımızdaki kadınlarımıza destek olmaya davet ediyorum” dedi. Manavgat Belediyesi tarafından 7’inci dönemin eğitim seminerlerinden oldukça faydalandıklarını belirten emekçi kadınlar ise desteklerinden dolayı Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’e teşekkür etti.

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: