Antalya
10.01.2022
A
GÜNDEM , POLİTİKA
Başaran: Biz seçime hazırız
 Başaran: Biz  seçime hazırız

Geçtiğimiz hafta içinde Ankara’ya giderek Genel Başkan Meral Akşener ve Teşkilat Başkanı Koray Aydın ile görüşen İYİ Parti İl Başkanı Mehmet Başaran, iddialı açıklamalarda bulundu.

 Hem Genel Başkan Meral Akşener hem de Teşkilat Başkanı Koray Aydın’dan ‘her an seçim olacakmış gibi çalışmaya devam edin’ mesajı aldığını kaydeden Başaran, “İYİ Parti Antalya İl Teşkilatı olarak seçime hazırız” dedi.

 

AKP ÜLKEYİ YÖNETEMİYOR

Antalya’da son dönemde yaptıkları başarılı çalışmalarla üye sayılarını 26 bin barajının üzerine çıkardıklarını hatırlatan Başaran sözlerini şöyle sürdürdü:  “Yaz ayları boyunca sıkı bir çalışma temposuyla 19 ilçemizi de tek tek gezerek hem üye kayıtlarımızı gerçekleştirdik hem de vatandaşlarımızla bir araya gelerekonların dertlerine ortak olduk. Bu sayede vatandaşlarımızın partimize olan ilgi ve alakalarını gördük. Üye sayımızı katlayarak artırdık ve 26 binin üzerine çıkardık. Bu durum bizleri son derece umutlandırdı. Açıkçası insanlarımız artık AKP iktidarından ümidini tamamen kesmiş durumda ve ülkeyi kesinlikle iyi yönetemediğini düşünüyor. Bu ülke, akıldan ve bilimden tamamen uzak bir yönetimi kesinlikle hak etmiyor. İYİ Parti olarak vatandaşımızın desteğiyle iktidara adayız ve bunu da başaracağız.”

 

 

 

 

 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: