Antalya
07.10.2021
A
GÜNDEM , YEREL YÖNETİM-SİVİL TOPLUM
Başkan Uysal'dan gençlere davet
Başkan Uysal'dan  gençlere davet

Muratpaşa Belediyesi Abdullah Sevimçok Sivil Toplum ve İnovasyon Merkezleri'nde (ASSİM) oyun yazılımı üzerine çalışan liseli gençlerle buluşan Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, “ASSİM'in kapısı sizlere daima açık” dedi

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal,  ASSİM'de cep telefonu, tablet aplikasyonları, oyunları ve bilgisayar için yazılımlar yapan Adem Tolunay Anadolu Lisesi, Dr. İlhami Tankut Anadolu Lisesi ve Konyaaltı Bahçeşehir Koleji öğrencileri ile bir araya geldi.  Gençler çalışmaları hakkında bilgi verirken Uysal, bu çalışmaların hayata geçirilmesi için ASSİM’in en doğru nokta olduğunu belirtti.

KAPIMIZ HER ZAMAN AÇIK

Uysal, “Sizin gibi gençlerle bir arada olduğum için çok mutluyum. Geleceğimiz olan sizler bu toplumun kişi başına düşen geliri yaptığınız yazlım programları ile daha yukarıya çıkarabilirsiniz. Sizler,ASSİM’d ehayalinizdeki yazılım programları gerçekleştirebilirsiniz. ASSİM’in kapısı sizlere daima açık ve bizler sizlerin her zaman yanınızdayız. Sizlere destek olmaya her zaman devam edeceğiz” diye konuştu.

ANTALYA'Y I TANITALIM

Özellikle Antalya’ya özgü, Antalya’nın antik kentlerinde bir oyunun kentin tanıtımı anlamında da çok özgün bir çalışma olabileceği üzerinde duran Başkan Uysal, “Bizler bu anlamda sizlere her türlü desteğe hazırız ” dedi.

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: