Antalya
12.07.2021
A
GÜNCEL , ADLİYE
Kavgayı ayırırken canından oldu
Kavgayı ayırırken canından oldu

ANTALYA'da parkta koyun otlatan bir grup ile Baraj Mahallesi Muhtarı Adnan Uç arasında kavga çıktı. Kavgayı ayırmaya çalışan Eşref Demircan (31), başına aldığı satır darbesiyle hayatını kaybetti.

Geçtiğimiz hafta Cuma günü akşam saatlerinde, Baraj Mahallesi'ndeki bir parkta koyun otlatanlardan rahatsız olan mahalleli, Muhtar Adnan Uç'a haber verdi. Parka gelen Muhtar Uç, 6 kişilik gruba seslenerek koyunları başka yerde otlatmalarını istedi. Muhtarlar grup arasında önce tartışma, sonra kavga çıktı.

SATIRLA BAŞINA VURDULAR

Finans işi yaptığı öğrenilen Eşref Demircan, kavgayı ayırmak istedi, gruptaki bir kişinin elindeki tabancayı aldı. Bu arada arkadan yaklaşan bir kişi, Demircan'ın başına satırla vurdu. Kavgayı görüp olay yerine gelen muhtarın kardeşi Ayhan Uç da başından yaralandı.

KURTARILAMADI

Haber verilmesi üzerine gelen polis, tarafları ayırdı. Yaralılar ambulansla hastanelere götürüldü. Kepez Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Eşref Demircan müdahaleye rağmen kurtarılamadı.Antalya Adli Tıp Kurumu morgundan ailesi tarafından alınan Demircan'ın cansız bedeni, Burdur'un Çavdır ilçesinde toprağa verildi. Kavgaya karışan ve cinayet zanlısı olarak gözaltına alınan Mertcan D. ise çıkarıldığı nöbetçi hakimlikçe tutuklandı. 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: