Antalya
Yayın Tarihi : 28.06.202102:22
Güncelleme Tarihi : 27.06.202119:23
A
GÜNDEM , GÜVENLİK
İlk iş gününde öldü, ailesi sinir krizi geçirdi
İlk iş gününde öldü, ailesi sinir krizi geçirdi

Kepez ilçesinde bugün işe başladığı kereste işletmesinde odunları kesme makinesine yüklerken bir anda fenalaşan Turgay Aslan(59) hayatını kaybetti. Arslan'ın ölüm haberini alan yakınları olay yerine gelirken, oğlu ve damadı işyeri sahibi  ile kavga etti.

Göksu Mahallesi, Suphi Türel Caddesi üzerinde yer alan odun kesim ve satış yerinde işe başlayan Turgay Arslan, ilk mesai gününden  odunları kesme makinesine yükleyeceği esnada bir anda fenalaşıp, yere düştü. Arslan'ın yere yığıldığını gören arkadaşları yanına giderek, durumu hemen 112 Acil Çağrı Merkezi'ne bildirdi. İhbarla olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık ekipleri yaptıkları incelemede Arslan'ın hayatını kaybettiğini belirledi.

ÖLÜMÜ ŞÜPHELİ GÖRÜLTÜ

Ölümü şüpheli olarak değerlendirilen Arslan'ın cansız bedeninin olduğu noktaya polis ekipleri güvenlik şeridi çekerken, polis otolarıyla da cesedin görülmesini engellemeye çalıştı. Olay yeri inceleme ekiplerinin çalışmasının ardından Turgay Arslan'ın cansız bedeni otopsi yapılmak üzere Antalya Adli Tıp Kurumu Morgu'na kaldırıldı.

OĞLU VE DAMADI KAVGAYA TUTUŞTU

Turgay Arslan'ın ölüm haberini alan yakınları da olay yerine geldi. Bir süre burada bulunan Arslan'ın yakınlarından oğlu ve damadı olduğu öğrenilen iki kişi bilinmeyen bir nedenle yumruklu kavgaya tutuştu. İkiliyi Arslan'ın diğer yakınları, vatandaşlar ve polis ekipleri güçlükle ayırdı. Kavgaya tutuşan ikiliden biri olay yerini terk ederken, tişörtü komple parçalanarak yırtılan diğeri ise cenazenin olduğu yerde beklemeye devam etti.

TUTUP YERE YATIRDIM

Hayatını kaybeden Turgay Arslan'ın mesai arkadaşı Mustafa Çiçek, “3 arkadaş beraber çalışıyorduk. Bir baktık Turgay bir anda titremeye başladı. Düşecek gibi olunca da kucakladım ve yere yatırdım. Biraz masaj yaptık, sonrasında ise 112 ekiplerine haber verdik. Onlar da gelip inceledikten sonra hayatını kaybettiğini söylediler” dedi. 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: