Antalya
09.06.2021
A
ARŞİV , SPOR
Transfere limit ayarı
Transfere limit ayarı

İç transferde 3 futbolcuyla sözleşme yenileyen Antalyaspor, dış transfer için TFF’nin açıklayacağı transfer limitini bekliyor. Kırmızı-beyazlı yönetim, Ümit Milli Erkan Eyibil ile prensipte anlaştı

 

İç transferde Hakan Özmert, Veysel Sarı ve Eren Albayrak ile sözleşme imzalayan Antalyaspor, dış transferde somut adım atmak için transfer limitlerinin açıklanmasını bekliyor. Bugün  resmen başlayacak transfer dönemi için hazırlık yapan kırmızı-beyazlı yönetim, Türkiye Futbol Federasyonu tarafından bugün açıklanması beklenen limitlerin netlik kazanmasını bekliyor. İç transferi Fedor Kudryashov ile anlaşarak tamamlamak isteyen kırmızı-beyazlı yönetim, Rus futbolcu ile anlaşılamaması halinde sol bek için takviye yapmayı planlıyor.

ERKAN İLE ANLAŞILDI

Bu arada dış transferde genç ve yetenekli futbolcuları takibine alan Antalyaspor Yönetimi, scout ekibinin alınmasını istediği 19 yaşındaki Erkan Eyibil ile prensipte anlaştı. Spor camiasının geleceğin Mesut Özil’i olarak yorumladığı Erkan ile her konuda anlaşan kırmızı-beyazlı yönetim, Ümit Milli Takım kampında bulunan genç futbolcu ile kamp sonunda mukavele imzalayacak. Bonservisi Almanya’nın Mainz takımında olan Erkan ile uzun vadeli sözleşme imzalayacak olan Antalyaspor, geçtiğimiz sezon Gökdeniz ve Bünyamin ile yakaladığı başarıyı bu kez Erkan ile tekrarlamak istiyor.

HARUN’DA SON PÜRÜZLER

Fenerbahçe ile sözleşmesi sona eren kaleci Harun Tekin ile görüşen yöneticiler, rakam konusunda küçük pürüzleri gidermeye çalışıyor. Mevcut kalecisi Ruud Boffin’e gelen teklifleri değerlendirmek isteyen yöneticiler, kaleci konusunda kısa sürede karar verecek. Daha önce Lukas Podolski, Sidney Sam, Jean Armel Drole ve Ersan Adem Gülüm ile yolları ayıran kırmızı-beyazlılar, Dever Orgill, Serdar Gürler, Bahadır Öztürk ile de karşılıklı anlaşarak yolları ayırmak istiyor.

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: