Antalya
22.04.2021
A
ARŞİV , YEREL YÖNETİM
Büyükşehir'e 3 ödül birden
 Büyükşehir'e  3 ödül birden

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Akdeniz Belediyeler Birliği (AKBB) tarafından bu yıl altıncısı düzenlenen Akdeniz Belediyecilik Proje Yarışması’nda üç ödül aldı.

 

6. Akdeniz Belediyecilik Proje Yarışması’nda 5 kategoride 17 farklı belediye tarafından 41 proje yarıştı.Antalya Büyükşehir Belediyesi, İyi Yönetişim ve Halkla İlişkiler Çalışmaları Kategorisinde  ‘antalya.com.tr’ projesi ile birinciliği, Üst Yapı Çalışmaları Kategorisinde Kent Araştırmaları Merkezi Projesi ile ikinciliği elde etti.Alanya Entegre Katı Atık Değerlendirme Bertaraf ve Enerji Üretim Tesisi Projesi de Jüri Özel Ödülünü almaya hak kazandı. 

ONUR VE GURUR DUYDUK

Törene katılan Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Gürbüz

Akdeniz Belediyeler Birliği’nin Büyükşehir Belediyesi’ni taçlandırdığını belirterek, “3 projemiz değer kazandı. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanımız Muhittin Böcek adına onur ve gurur duyduk. Alanya Katı Entegre Tesisimiz Jüri Özel Ödülü’ne layık görüldü. Diğer taraftan turizm için yapmış olduğumuz antalya.com.tr web sitemizin de ödül alması bizi gururlandırdı. Kent Araştırmalar Merkezimizin almış olduğu ödül Antalya’nın dijital anlamda kent belleğini oluşturması açısından büyük önem taşıyor” dedi.

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: