Antalya
31.03.2021
A
GÜNCEL , SAĞLIK
Şelale Tıp Merkezi, "Hizmette kalite, sağlıkta güven" ilkesiyle faaliyetlerine devam ediyor
Şelale Tıp Merkezi, "Hizmette kalite, sağlıkta güven" ilkesiyle faaliyetlerine devam ediyor

Yeni yönetimiyle yaklaşık 2 yıldır hizmet veren Şelale Tıp Merkezi, uzman kadrosu ve güler yüzlü ekibiyle kısa sürede adından söz ettiren sağlık kurumları arasına girdi. Teşhis ve tedavide modern tıbbın imkânlarını kullanan kurumda, COVİD-19 testi de yapılıyor.

 

Kepez ilçesinde bulunan ve yeni yönetimiyle 1 Temmuz 2019 tarihinden bu yana hizmet veren Özel Şelale Tıp Merkezi, poliklinik ve 7-24 acil servis imkânı ile hastalara hizmet sunuyor.

HİZMETTE KALİTE, SAĞLIKTA GÜVEN

“Hizmette Kalite, Sağlıkta Güven” ilkesini rehber edinen Şelale Tıp Merkezi, beş katlı binasında 2 bin metrekare kapalı alanda kısa sürede, tüm Antalya’nın şifa aradığı bir merkez haline geldi. Haftanın 7 günü 24 saat acil servis hizmeti de veren merkezde, 16 poliklinik muayene odası, 4 yataklı hasta odası, ameliyathane, fizik tedavi ünitesi, tıbbi görüntüleme birimi, merkezi laboratuvar, odyoloji-solunum, endoskopi ve kolonoskopi ile Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Uygulamaları (GETAT) bulunuyor.

UZMAN VE DENEYİMLİ EKİP

Cerrahi tıp merkezi olarak teknolojinin son ürünü cihazlar ile donatılan Şelale Tıp Merkezi, her biri kendi alanında uzman, deneyimli ve güvenilir 12 uzman hekimi ile her türlü teşhis, tedavi ve ameliyatı gerçekleştirebiliyor. Hasta haklarının ön planda tutulduğu tıp merkezinde, modern tıbbi cihaz alt yapısı ve hekim kadrosu ile hastalara şifa dağıtmak için çaba harcanıyor. Ulusal ve uluslararası sağlık kuruluşları ile kurumsal ilişkilere önem veren ve kendini sürekli geliştiren kurum, uluslararası düzeyde kabul gören, çağdaş standartlarda fiziksel ve kurumsal yapıya sahip bulunuyor.   

HIZLI VE GÜVENLİ TEDAVİ

Uzman personeli ile her gün yüzlerce hastaya şifa dağıtan Şelale Tıp Merkezi, test ve tedavilerinde hızlı ve güvenli olmaya özen gösteriyor. Özel Şelale Tıp Merkezi, gelecekte de son teknolojiye sahip donanımın ve yeni çağdaş projeleriyle sağlık hizmetlerinde güven ve kaliteyi bir adım daha ileriye taşımayı hedefliyor.

COVİD 19 TESTİ YAPILIYOR

Sağlık Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş bir tıp merkezi olduğu için COVİD-19 PCR ve antikor testlerini, özel PCR laboratuvarında hızlı ve güvenilir bir şekilde yapan Şelale Tıp Merkezi, bu kulvarda da en çok tercih edilen kurumlar arasında yer alıyor.

.   

KUTULAR

POLİKLİNİK HİZMETLERİ;

24 Saat Acil Hizmet

Dahiliye (İç Hastalıklar)

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Göz Sağlığı ve Hastalıkları

Kadın Hastalıkları ve Doğum

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Kulak Burun Boğaz Hastalıkları

Ortopedi ve Travmatoloji

Genel Cerrahi

Psikiyatri (Ruh ve Sinir Hastalıkları)

Beslenme ve Diyetetik

Anesteziyoloji ve Reanimasyon

 

Ameliyathane;

 • Lazer teknolojisi ile cerrahi operasyonlar
 • Endoskopi ve Kolonoskopi

Radyoloji;

 • Röntgen grafileri
 • Ultrason
 • Dopplerultrason
 • Girişimsel biyopsi

Laboratuvar Hizmetleri;

 • Mikrobiyoloji Laboratuvarı
 • Biyokimya Laboratuvarı
 • Covid-19 (PCR) Laboratuvarı

Ozon Ünitesi;

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uygulama Bölümü;

Solunum Fonksiyon Testi;

 • İşitme Testi (Odyometri)

İşe Giriş Sağlık Raporu Testi;

 • Ehliyet Sağlık Raporu
Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: