Antalya
21.02.2021
A
ARŞİV , POLİTİKA
Narenciye Bahçesi Muratpaşa Belediyesi’ne verilsin
Narenciye Bahçesi Muratpaşa Belediyesi’ne verilsin

Narenciye Bahçesi’nin Muratpaşa Belediyesi’ne verilmesini isteyen CHP Muratpaşa İlçe Başkan Şahin,  “Bu alanı en iyi değerlendirecek kurum Muratpaşa Belediyesidir” dedi.

Demircikara Mahallesinde yer alan Narenciye Bahçesi hakkındaki ağaç kesimi ve yapılaşma iddialarına değinen CHP Muratpaşa İlçe Başkan Hasan Şahin, “AKP iktidarının yeşile, doğaya bakış açısını bilen halkımız, alanın yine birilerine peşkeş çekilerek katledileceği, ağaçların kesileceği endişesiyle haklı bir tepki içinde” dedi.

TALEP GÖRMEZDEN GELİNDİ

Konu hakkında bir çözüm önerisi sunan Şahin açıklamasını şöyle sürdürdü: “Muratpaşa Belediye Başkanımız Sayın Ümit Uysal, alanın Muratpaşa Belediyesi’ne kazandırılması ve korunarak halkımızın kullanımına açılması için Antalya Valisi ile görüşmesine rağmen, bu haklı talep maalesef görmezden gelinmiştir. Bu alanı en iyi değerlendirecek, halka ait olanı halkın yararına en iyi şekilde sunacak, şehir merkezinin akciğerlerini koruyacak kurum Muratpaşa Belediyesidir… Narenciye konusunda duyarlı olduklarını iddia eden AKP İl ve İlçe Başkanı gerçekten samimi ise, alanın Muratpaşa Belediyesi’ne tahsisi noktasında gerekli çabayı göstermelerini kendilerinden bekliyoruz.”

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: