Antalya
02.02.2021
A
GÜNCEL , KÜLTÜR-SANAT
BU TOPRAĞIN SESLERİ
BU TOPRAĞIN SESLERİ

Türk Halk Müziğinin güçlü sesi İlke Türkdoğan, Cumartesi akşamları VTV de yayınlanan Bu Toprağın Sesleri programında evlerimize konuk oluyor.

Pandemi sürecinde her Cumartesi akşamı VTV’de yayınlanan Bu Toprağın Sesleri programı yapımcısı Türk Halk Müziği Sanatçısı İlke Türkdoğan geçtiğimiz hafta Opera Sanatçısı Devrim Demirel ve Türk Halk Müziği Sanatçısı Bağlama Üstadı Erhan Akın’ı konuk etti. Enstrümanları ile Hüseyin Kollez ve Mustafa Altınay da geceye renk kattı.

Hoş sohbet havasında geçen programda opera şarkılarını Erhan Akın’ın bağlaması eşliğinde seslendiren Devrim Demirel,  başarılı performansı ile dikkatleri üzerine çekti. Gerek bağlaması gerekse sesi ile izleyenlerinden çok istek alan Erhan Akın ise gecede adeta virtüözlük yaptı.

 Program yapımcısı ve sunucusu İlke Türkdoğan seslendirdiği Türküleri ile her hafta olduğu gibi dinleyicilerinin kulağının pasını sildi. Program sonunda konuklarına teşekkür eden Türkdoğan her hafta izlenme rekorları kırdığını dile getirdi. Mehmet DOĞAN

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: