Antalya
07.01.2021
A
GÜNDEM , SPOR
Daha iyisi hep var
Daha iyisi hep var

Karagümrük karşısında alınan 3-1’lik galibiyetten ve oyuncularının mücadelesinden memnun olduğunu belirten Ersun Yanal, “Daha iyisi hep vardır. Aramıza katılacak arkadaşlarla daha iyiyi bulmaya çalışacağız” dedi

Antalyaspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, 3-1 kazanılan Fatih Karagümrük maçındaki sonuçtan ve mücadeleden memnun olduğunu, ancak daha iyisini yapabilecek potansiyele sahip olduklarını söyledi. Karagümrük gibi güçlü bir takım karşısında futbolcularının ortaya koyduğu mücadeleden memnun olduğunu belirten Yanal, “Takım olarak ortaya koyduğumuz mücadelenin üzerine çıkabiliriz. Sakatlıktan dönecek oyuncularla birlikte bunun mücadelesini vereceğiz” dedi.

ÇOK İHTİYACIMIZ VARDI

6-0 kaybedilen Hatayspor maçından sonra galibiyete ve iyi oynamaya ihtiyaçlarının olduğunu söylediğini hatırlatan Ersun Yanal, “Aldığımız sonuçlar ve gidişattan çok memnun değildim. Bunu futbolcularımızla da paylaşıyordum. İhtiyacımız olan galibiyeti sürdürmek ve bu oyunu geliştirmek, rakiplere kabul ettirmek, daha iyi oynamak bundan sonraki süreçte de buna ihtiyacımız var. Kritik bir galibiyet aldık. Oyuncularımı oyun içerisindeki disiplinlerinden, oyuna tutulmalarından memnum” şeklinde konuştu.

ÖNEMLİ BİR GALİBİYET

Maçın ardından sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunan tecrübeli teknik adam, “"Kendimize olan güveni geri kazanmak açısından çok önemli bir galibiyet aldık. Fakat yetmez, devam etmek zorundayız. Biz Antalyaspor'uz ve daha iyisi her zaman var." Görüşlerine yer verdi.

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: