Antalya
24.09.2020
A
GÜNDEM , GÜNCEL
Doğan’dan ziyaret turu
Doğan’dan ziyaret turu

CHP Göktepe Belediye Başkanı Mustafa Doğan ve beraberindeki heyet Antalya’daki belediye başkanlarını ziyaret etti ve bir dizi istişarede bulundu.

23 Eylül Çarşamba günü gerçekleşen ziyarette ilk olarak Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ı makamında ziyaret etti. Daha sonra Göktepe’de yapılan ve yapılacak olan hizmetler hakkında istişare toplantısı gerçekleşti. İstişare toplantısına Göktepe Belediye Başkanı Mustafa Doğan, CHP Sarıveliler İlçe Başkanı Ahmet Ersan, Meclis Üyesi Emrah Altıner ve iş insanı Sedat Timur katıldı. 


BAYAR VE  ESEN’İ DE ZİYARET ETTİLER
CHP Antalya İl Başkanı Nusret Bayar ve Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen’i de ziyaret eden Başkan Doğan ve beraberindeki heyet, Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in sağılık durumu ile ilgili bilgi alarak geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

GÖKTEPE DOĞAL’I ANTALYA’YA TAŞIYORUZ
Göktepe Belediye Başkanı Doğan “Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen’le görüşmemizin sonucunda Göktepe Doğal adına bir büfe sözü aldık. Amacımız Göktepe’de yetişen organik ve doğal ürünleri Konyaaltı ve tüm Antalyalı vatandaşlarımızın hizmetine sunmak istiyoruz” dedi. Başkan Doğan, Göktepe Doğal markası altında beldemizde yetişen organik ürünleri PTT Kargo aracılığı ile pazarlamaya ve tüketici ile buluşturmaya çalışıyoruz. Bu yıl ise kadınlarımıza istihdam sağlamak, sosyal anlamda yetkinleşmek ve Torosların zorlu coğrafyasında kadınlarımızın el emeğinin katma değere dönüşmesi için Göktepe Doğal Ürünler Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifimizi hayata geçerdik” şeklinde konuştu.

Haber Merkezi

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: