Antalya
20.06.2020
A
GENEL , GÜNCEL
Başıma bir şey gelirse sorumlusu Feyzioğlu'dur
Başıma bir şey gelirse sorumlusu Feyzioğlu'dur

Antalya Baro Başkanı Polat Balkan, yaptığı açıklamada başına bir şey gelmesi durumunda sorumlusunun Metin Feyzioğlu olacağını söyledi

AKP'nin, baroların yapısına ilişkin kanun hazırlıklarını protesto amacıyla 80 baronun yürüyüş kararı almasının ardından gözler Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu'na çevrilmişti. Feyzioğlu ise baroların başlattığı 'Savunma Yürüyüşü' ile ilgili ilginç bir değerlendirmede bulundu. Yürüyüş yapan baro sayısının 80 değil 30 olduğunu öne süren Feyzioğlu, "Yürüyüş yargının sorunlarını çözmek için midir, yoksa başka bir şey için mi?" ifadelerini kullanmıştı.


'BAŞIMA BİR ŞEY GELİRSE...'
Antalya Baro Başkanı Polat Balkan, yaptığı açıklamada Metin Feyzioğlu'nun kendisi ve baro başkanlarını hedef gösterdiğini belirterek, "TBB Başkanlık Makamını işgal eden Metin Feyzioğlu, 1 Haziranda yapılan Baro Başkanları toplantısında konuşmamı dinlemeye bile cesaret edememişti. Buradan sesleniyorum: Az önce beni ve bazı Baro Başkanlarımızı yine hedef gösterdi. Başımıza bir şey gelirse sorumlusu MF'dir!" ifadelerini kullandı.

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: