Antalya
17.06.2020
A

Doğru Düşünce, doğru uygulama, doğru sonuç. Bu cümle sadece benim değil, herkesin her alanda başarılı olması için parola olmalı. Bu parolayı uygulayın ,başarı kendiliğinden zaten gelecek.

Bu köşeden yazdıklarımın tamamı ,2020 ocak ayından itibaren uygulanmaya başlanınca, başarı kendiliğinden geldi. Neydi yazdıklarım? Yıldız alın.İşin sırrı bu. O zaman hem maç kazanacaksınız hem para. Karşı olanlar ise bilinenleri savundu. UEFA kriterleri, borç nasıl ödenecek, harcama yapamayız vb. sebepler…

Fakat Sn. Başkan yazdıklarımla aynı paralelde hareket edince üstüne üstlük isim sponsoru bile geldi. Virüs için lige verilen arayı, Başkan Ali Şafak Öztürk, çok güzel bir şekilde akılcı davranarak değerlendirilince, hazırlık safhası fevkalade iyi tamamlandı.

Yine bir önceki yazıma vurgu yaparak, bu konuyu kapatmak istiyorum. Ligin en hazır takımı biziz. Kupada final oynayacağız. Ligi de tahminlerin ötesinde çok üstlerde bitireceğiz diye yazmıştım. Yazdıklarımın gerçekleşmesine, takım ve taraftar sevinci de eklenince ortaya çıkan sinerjiden camia olarak  haz duymamızın mutluluğu, çok büyük.

Başka konularımda vardı bu yazıya ekleyecek, ama inanın İstanbul'da Beşiktaş'ı devirmenin sevinci tüm konuların üzerine çıktı. Teşekkürler Antalyaspor, Büyük Başkan ve yönetimi daha büyük başarılarda buluşmak üzere hoşça kalın…

Paylaş
ETİKETLER:
Yok