Antalya
08.04.2020
A
ARŞİV , GÜNCEL
'Koronavirüs atlattım' dedi belediyeden yardım istedi
'Koronavirüs atlattım' dedi belediyeden yardım istedi

ANTALYA'da kimliği belirsiz bir kişi koronavirüs şüphesiyle tedavi gördüğü hastaneden çıkmasının ardından Büyükşehir Belediyesi'ne gelerek evsiz olduğu için yardım talebinde bulunmaya çalıştı. Belediyenin girişinde kontrole takılan kişi, 112 Acil Sağlık ekipleri tarafından tedbir amaçlı hastaneye götürüldü.

 

Antalya'da kimliği belirsiz bir kişi, iddiaya göre Kepez Devlet Hastanesi'nde koronavirüs şüphesiyle tedaviye alındı. Akciğer rahatsızlığı da olan kişinin tedavisinin bitmesinin ardından 14 gün ev karantinasında kalması söylendi. Hastane yetkililerine kalacak yeri olmadığını, evsiz olduğunu anlatan kişiye, Büyükşehir Belediyesi'nden yardım alması önerildi. 

Bunun üzerine Antalya Büyükşehir Belediyesi'ne gelen kişi, iddiaya göre koronavirüs atlattığını ve evsiz olduğunu söyledi. Kontrol noktasındaki çalışanların 112 Acil Servisi aramasının ardından, kimliği belirsiz kişi koronavirüs tedbirleri kapsamında özel kıyafet giyen 112 Acil Servis ekipleri tarafından tedbir amaçlı hastaneye götürüldü.

 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: