Antalya
16.03.2020
A
GÜNCEL , GÜNCEL
Adını halk belirleyecek
Adını halk belirleyecek

KONYAALTI Belediyesi geçtiğimiz ay ihalesini kazandığı Öğretmenevleri Mahallesi'ndeki mesire alanının ismini halkın oylamasına sundu.

Antalya Orman Bölge Müdürlüğü'nün Öğretmenevleri Mahallesi'nde yer alan 117 dönümlük mesire alanını 20 yıllığına işletilmesi amacıyla açılan ihaleyi kazanan Konyaaltı Belediyesi, mesire alanı için yapacağı projeyi hazırlarken, alanın isminin belirlenmesi için anket çalışması başlattı. Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, 7'den 70'e herkesin buluşup, gün boyu gönüllerince eğlenebileceği bu alanın ismini de, Antalya'nın belirlemesini istediklerini söyledi.

 

HALKIN OLANI HALK BELİRLEYECEK

 

Konyaaltı'nın böyle bir alana ihtiyaç duyduğunu belirten Başkan Semih Esen, "Bu mesire alanını halka kazandırmanın mutluluğu içerisindeyiz. Çünkü vatandaşlarımızın bu alanla ilgili yoğun bir talebi vardı. Biz de halkın olanı halka kazandırdık. Şimdi de halk kendisine ait olanın ismini belirlesin istiyoruz. Amacımız, Konyaaltı'nda katılımcı yönetim anlayışından ödün vermeden ortak akılla kararlar almaktır. Bu doğrultuda başlattığımız ve 23 Mart Pazartesi gününe kadar sürecek olan oylamaya katılmak için; https://www.konyaalti.bel.tr/anket adresine tıklayarak mesire alanına verilmesini istediğiniz ismi yazabilirsiniz" dedi. Haber merkezi

 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: