Antalya
14.02.2020
A
GÜNCEL
Alanya HEP'ten Romanya çıkarması
Alanya HEP'ten Romanya çıkarması

 

ALANYA HEP Üniversitesi'nden akademisyen ve öğrencilerden oluşan heyet, 'Eğitim ve Deneyim' başlıklı Erasmus+ Projesi kapsamında Romanya'ya gitti. Eğitim ve Deneyim başlıklı Erasmus+ Projesi apsamında, 9-12 Şubat tarihleri arasında, Romanya'da Titu Maiorescu Üniversitesinde proje toplantısı gerçekleştirildi. Institute of the Memorial of Kresowy Heritage koordinatörlüğünde yürütülen projede, Titu Maiorescu Üniversitesi ile Alanya HEP Üniversitesi proje ortağı olarak yer alıyor.

KATILIMCILAR

Alanya HEP Üniversitesi, İletişim Tasarımı ve Yönetimi Bölümü'nden Dr. Öğr. Üyesi Murat Ertan Doğan, Dr. Öğr. Üyesi Tülay Görü Doğan, Uluslararası İlişkiler Ofisi sorumlusu Öğr. Gör. Anna Maria Bielecka'nın katılımıyla gerçekleştirilen proje toplantısında, Titu Maiorescu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Smaranda Angheni, Rektör Yardımcısı ve Uluslararası İlişkiler Sorumlusu Prof. Dr. Ioana Manea, Üniversite Kalite Sorumlusu Doç. Dr. Ioana Duca ve proje koordinatörleri ile proje toplantıları gerçekleştirildi.

PROJE TOPLANTISI

Proje kapsamında, Titu Maiorescu Üniversitesi öğrencilerinin de katılımıyla Microsoft sponsorluğunda 'Siber Güvenlik ve e-öğrenme Platformları' konulu seminer verildi. Tüm gün süren seminerde, öğrenciler proje ortaklarıyla görüş ve deneyimlerini paylaştı. Bir yıl süren proje, 22- 29 Şubat tarihleri arasında Alanya HEP Üniversitesi'nde gerçekleştirilecek proje değerlendirme toplantısı ile tamamlanmış olacak. DHA

 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: