Antalya
06.12.2019
A
YAŞAM , TARIM
Gübre fabrikasının uluslararası ziyaretçileri
Gübre fabrikasının uluslararası ziyaretçileri

Antalya OSB’de faaliyet gösteren uniBBa gübre fabrikası, yerli ve yabancı sektör temsilcilerini ağırladı. Genel Müdür Barış Büyükyörük, işbirliği ve fikir alışverişi açısından verimli bir ziyaret gerçekleştiğini söyledi

Antalya Organize Sanayi Bölgesi’nde (OSB) gübre üreticilerine hammadde tedariği sağlayan uniBBa firması, yerli ve yabancı müşterilerini ağırlayarak çalışmaları hakkında bilgi verdi. Firmanın genel müdürü Barış Büyükyörük, Growtech Fuarı için Antalya’ya gelen sektör temsilcilerini fabrikalarında ağırlayarak çalışmaları hakkında bilgi verdiklerini belirterek, “Türkiye’nin hemen her yerinden ziyaretçimiz oldu. Ayrıca yurtdışından da çok sayıda konuk ağırladık. Başta Sudan, Sırbistan, İran, Özbekistan, Azerbaycan, Lübnan ve Ürdün olmak üzere çok sayıda ülkeden gübre üreticisi çalışmalarımızı yerinde inceledi” dedi.

ÖNYARGILAR YIKILDI

Ziyaret kapsamında yeri işbirliği anlaşmaları yaptıklarını ve fikir alışverişinde bulunduklarını belirten Büyükyörük, “Türkiye’deki gübre sektörü ile ilgili yurtdışında oluşabilecek önyargıları baştan yıkmak için bu tür ziyaretler çok önemli. Hem çalışmalarımızı yerinde inceleyen, hem de ürünlerimizin kalitesini yerinde gören yabancı konuklarımız, firmamızdan memnun ayrıldı. Bunun yanında Türkiye’nin hemen her bölgesinden gelen sektör temsilcileri ile de verimli bir görüşme ortamımız oldu. Gübre ve tarım sektörü için çok olumlu bir ziyaret oldu” dedi.

Hasan YAVAŞLAR

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: