Antalya
03.12.2019
A

 

Altı haftada 18 puandan 1 puan, o da Gaziantep'ten üstelik evinde alırsan, oturup haline ağlaman lazım. Aslında bu tablo, geçen sezon bekleniyordu fakat bu sezona nasipmiş.

Sonuç; Yönetim ve teknik direktör bazındaki hataların aysbergi daha yeni ortaya çıktı.

Maç kritiği yapmaya gerek yok. Hepsi ortada. Yani geçen sezonun başında beri Antalyaspor Yönetimi olarak elinde avucundaki kalite futbolcuları satıp, kalanları da maliyetleri yüksek diye gönderirsen olacağı budur. Ne var? Borç çokmuş. Sanki küme düşen takımın borçlarını
siliyorlar.

Başkan istifa etti ayrıldı gitti. Bütün yazılarımda Başkan'a çağrıda bulundum lütfen geri dön diye. Çünkü o zamanlar kendisi “Ben Antalya ve Antalyaspor'u dünya kenti yapacağım ve bu takıma dünya yıldızlarını getireceğim, bütün dünya bu şehri tanıyacak” diyordu.

Hatta istifa edip giderken bile “Ben gidiyorum ama vizyon bırakıyorum” dedi. O günkü gazeteleri açın okuyun. Yani bu takıma bundan sonra yıldız getiremeyen başkan adaylarını camia “Başkan” olarak kabul etmez anlamında söyledi. Fakat bunları söyleyen Başkan ikinci gelişinde başkalaşım gösterdi ve “ben yıldız almayacağım alt yapıdan adam bekliyorum” dedi. Sayın Başkan başarı ve başarısızlık size ait.

Yol yakınken vizyonunuza dönün. Ocak transferinde en az ikisi dünya yıldızı olmak üzere beş transfer yapın, ondan sonra bakın bakalım 6 hafta da 1 puan mı alınıyor, yoksa en az 10 puan mı? Artık bu vakitten sonra top futbolcularda değil, sizde Sayın Başkan.

Paylaş
ETİKETLER:
Yok