Antalya
09.08.2019
A
YAŞAM
Mehmet Batı’nın acı günü
Mehmet Batı’nın acı günü

Konyaaltı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Mehmet Batı’nın 10 yaşındaki oğlu Abdullah Batı, geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybetti. Baba Mehmet Batı, cenaze töreni sırasında gözyaşlarına hakim olamadı

Korkuteli Yeni Mahalle'deki yazlıklarında ailesiyle birlikte tatil yapan Abdullah Batı, önceki gün saat 18.00 sıralarında bisiklet kullanırken düştü. Bisikletin gidonu karnına saplanan Abdullah Batı, ağır yaralandı. Çevre sakinlerinin ihbarı üzerine gelen ambulansla ilçedeki özel bir hastaneye götürülen Abdullah Batı, buradaki müdahalenin ardından Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edildi. Ancak Abdullah Batı, doktorların çabasına rağmen sabaha karşı yaşamını yitirdi.


 

PAYLAŞIMI HÜZNE BOĞDU
Abdullah Batı'nın babası Konyaaltı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Mehmet Batı ve ailesi olayın ardından büyük üzüntü yaşadı. Mehmet Batı sosyal medyadan oğluyla birlikte olduğu bir fotoğrafını, "Boncuk gözlüm, babam, paşam, bir tanecik oğlum Abdullah'ım doyamadım sana. Biricik oğlum cennete uçtu" mesajıyla paylaştı.

 

TOPRAĞA VERİLDİ

Abdullah Batı için Uzunoluk Camii'nde öğle vakti cenaze töreni düzenlendi. Kılınan namazın ardından Abdullah Batı'nın cenazesi, Uzunoluk mezarlığında toprağa verildi. Abdullah Batı'nın babası Konyaaltı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Mehmet Batı, cenaze sonrası taziyeleri kabul etti. Baba Mehmet Batı taziyeleri kabul ettiği sırada gözyaşlarını tutamadı. (DHA)

 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: