Antalya
09.05.2019
A
KÜLTÜR-SANAT
Umut Organizasyon'dan iki etkinlik
Umut Organizasyon'dan iki etkinlik

Umut Organizasyon'un Mayıs ayı programında "Üçü Bir Arada" tiyatro oyunu ve Sabahat Akkiraz Konseri yer alıyor

Ünlü sanatçı Sabahat Akkiraz ve Antalya'da yaşayan Halk Müziği Sanatçısı İlke Türkdoğan 17 Mayıs Cuma günü saat 20.30'da Türkan Şoray Kültür Merkezi'nde hayranlarıyla buluşacaklar. Engin Alkan'ın yönettiği; Cem Davran, Celil Nalçakan ve Onur Özaydın'ın rol aldığı "Üçü Bir Arada" adlı oyun 22 Mayıs 2019 Çarşamba akşamı Türkan Şoray Kültür Merkezi'nde, 23 Mayıs Perşembe akşamı Nâzım Hikmet Kongre ve Fuar Merkezi'nde sahnelenecek. Üçü Bir Arada'nın her iki programının da başlama saati 21.15. 

 

 

ÜÇÜ BİR ARADA
"Erkekler, futbol ve dahası" temasıyla sahnelenen Üçü Bir Arada'nın tanıtım bülteninde şu ifadelere yer veriliyor: "Erkek dünyasının kale direkleri arasına gizlenmiş sırları! Bir erkekte aşk acısı kaç gün sürer? Yılbaşı gecesi mecburen tanıştığınız komşunuz sizinle intihar etmek isterse... Babasının gözünde uslu bir çocuk olamayanların 30'undan sonra Şirinler'i görebilme yöntemleri... Hepsi ve dahası bu oyunda! Erkekler Futbol ve Dahası''; kadınlar eşitlik ararken aslında erkeklerin de 1-0 gelip başlamadığı hayatla maçımızı ve okulda, işte, kavgada, yatakta; girdiği her maçta skordan skora koşmak zorunda bırakılan erkekliğin türlü hallerini anlatıyor."

BİLET SATIŞLARI BAŞLADI
Umut Organizasyon'un düzenlediği etkinliklerin biletleri Biletix, Hacı Saad restoran, Antre Sanat, Octopus Kitap Kafe, Kırmızı Kalem Sanat Merkezi ve Butica Butik'ten temin edilebiliyor.   Mustafa KOÇ

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: