Antalya
Yayın Tarihi : 16.03.201911:33
Güncelleme Tarihi : 16.03.201911:36
A
POLİTİKA
Böcek, İbradı ile kucaklaştı
Böcek, İbradı ile kucaklaştı

Cumhuriyet Halk Partisi Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhittin Böcek, İbradı’da vatandaşlarla bir araya geldi.  Böcek, İbradı Adayı Serkan Küçükkuru için destek istedi

 

CHP Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhittin Böcek, İbradı ziyaretinde ilk olarak İbradı Belediye Başkanı Serkan Küçükkuru, CHP Akseki Belediye Başkan Adayı Erdoğan Erdoğan, CHP İbradı İlçe Başkanı Sakıp Üstün ile birlikte İbradılı vatandaşlarla bir araya geldi.


DESTEK BEKLİYORUZ


CHP adayı Böcek, İbradı’da olmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirterek, “Gazipaşa’dan Kaş’a kadar Antalya’yı adım adım geziyoruz. Bugün İbradı’dayız. Vatandaşımızı, köylümüzü, esnafımızı dinliyoruz. Halkımızın sorunlarını biliyoruz. Bu sorunlara derman olacak projeler hazırladık. Beş yılda Serkan Başkan İbradı’da çok güzel çalışmalara imza attı. Şimdi bu başarıyı Büyükşehir’de benle, İbradı’da Serkan Başkan ile devam ettirmek istiyoruz. Desteğinizi bekliyoruz” dedi.


SORUNLARI DİNLEDİ


Büyükşehir Belediye Başkan adayı Böcek, İbradı Belediye Başkanı Serkan Küçükkuru ile pazarcıları gezdi. Esnafa hayırlı işler dileyen Başkan Böcek, esnafın ve vatandaşın sorunlarını dinledi. Başkan adayı Böcek, İbradı ziyaretinde ulaşım sektöründeki esnaflar, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve kanat önderleriyle bir araya geldi.

 

Finike'de yoğun ilgi
 
Muhittin Böcek, ilçe ziyaretleri kapsamında CHP Finike Belediye Başkan Adayı Mustafa Geyikçi'nin proje tanıtım toplantısına katıldı. Muhittin Böcek'e CHP Antalya Milletvekili Aydın Özer, Millet ittifakı yöneticileri de eşlik etti. Başkan adayı Böcek, ilk olarak hal komisyoncularıyla kahvaltıda buluştu. Böcek, komisyoncuların sorunlarını dinleyerek, çözüme ilişkin fikir alışverişinde bulundu.

 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: