Antalya
12.03.2019
A
POLİTİKA
Konyaaltı evim olacak
Konyaaltı evim olacak

Esnafın sorunlarını kendilerinden dinlemek istediğini söyleyen CHP Konyaaltı Belediye Başkan adayı Semih Esen, "Evimle, ailemle nasıl ilgileniyor ve ihtiyaçlarını gideriyorsam Konyaaltı'yla da aynı şekilde ilgileneceğim" dedi

 

Çalışmalarını Liman ve Sarısu Mahallelerinde sürdüren Konyaaltı Belediye Başkan Adayı Semih Esen, Konyaaltı’nı kendi evi gibi görüp benimsediğini söyleyerek, “Biz esnafı seçim propagandası yapmak için ziyaret etmiyoruz. Sorunlarını kendilerinden dinleyip gerçekçi çözümler sunabilmek adına bir araya geliyoruz. Tepeden inme bir anlayışla değil tabandan gelen taleplere göre hareket edeceğiz. Bu anlayışımızdan asla ödün vermeyeceğiz. Halkın neye ihtiyacı varsa onu yapacağız. Beton döküp içi boş binalar dikmek, halktan uzak olan halkın ihtiyaçlarını görmezden gelen şatafat meraklısı iktidar belediyelerinin yönetim anlayışıdır. Biz bunu yapmayacağız” şeklinde konuştu.

 

 

ADIM ADIM KONYAALTI


Konyaaltı’nı adım adım gezmeye devam edeceklerini söyleyen Esen, "Nerede ihtiyaç sahibi biri varsa o gelmeden biz ayağına gideceğiz" dedi. Belediyecilikte hızlı ve yerinde hizmet anlayışını benimseyeceklerini ifade eden Esen, vatandaşın ve esnafın sorunlarının bildiklerini söyledi. Esen'in, sorunlarını dinlemek için kendilerini ziyaret etmesinden dolayı mutlu olduklarını ifade eden esnaf, sorunlarını ve taleplerini Esen'e ilettiler. 1 Nisan itibariyle kendisine iletilen sorunları hızlı bir şekilde çözüme kavuşturacağını söyleyen Esen, " Yastığa kafamı koyduğumda sizlerin sorunlarını çözmenin mutluluğu ve heyecanıyla uyuyacağım. Bir gün bu heyecanı kaybedersem hiç beklemeden yerimi yeni ve heyecan duyan bir arkadaşa bırakacağım" diye konuştu.
İHA

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: