Antalya
08.03.2019
A
SPOR
İki ihtimalli maç!
İki ihtimalli maç!

Galatasaray maçında, karşısında çok koşan ve mücadele eden bir takım olmak istediklerini belirten Korkmaz, “Bu maçta iki ihtimal var. Ya kazanacağız, ya kaybetmeyeceğiz” dedi

 

Antalyaspor Teknik Direktörü Bülent Korkmaz, Galatasaray maçından mağlubiyetle ayrılmayacaklarını söyledi. Maçın taktik ve analiz çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Korkmaz, “Galatasaray karşısında çok koşan, mücadele eden, takım halinde oynamak zorundayız. Deplasmanda bunu zaten iyi yapıyoruz. Sonuçlara da yansıyor. Aynı şekilde oynarsak, istediğimiz soncu alacağını düşünüyorum” dedi.

ANKARAGÜCÜ MAÇI ÜZDÜ


Geçtiğimiz hafta oynadıkları Ankaragücü maçından mağlubiyetle ayrıldıkları için büyük üzüntü yaşadıklarını belirten Korkmaz, “Bu maçta, sonuç bizi çok üzdü. Ancak maçtan sonra Ankara’ya dönerken yaşanan kazada, iki Ankaragücü taraftarının hayatını kaybetmesi daha çok üzdü. Genç taraftarlara rahmet, ailelerine ve Ankaragücü camiasına başsağlığı diliyorum” dedi.

 

KAYBETMEMEK ÖNEMLİ


Milli maç arasından önce oynayacakları iki maçtan en az 4 puan almak istediklerini belirten Korkmaz, “Aradan önce oynayacağımız maçlardan maksimum puan almak istiyoruz. Öncelikle Galatasaray maçına galibiyet için çıkacağız. Kazanabiliriz ya da kaybetmeyebiliriz. Bu ikisi de bizim için önemli. Her teknik direktör rakip kim olursa olsun kazanmak için oynar. Kazanamıyorsan da kaybetmemeyi bilmen gerekir" şeklinde konuştu.
Hasan YAVAŞLAR

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: