Antalya
26.02.2019
A
GÜNCEL , POLİTİKA
Başkan Şahin ziyaretlere devam ediyor
Başkan Şahin ziyaretlere devam ediyor

Aksu Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Aksu Belediye Başkan Adayı Halil Şahin hafta sonu da mahalle mahalle gezerek halka hizmetlerini anlattı, esnaflarla hasbihal etti.

 Cuma akşamı Hacıaliler Mahallesinde halkla bir araya gelen Başkan Şahin, cumartesi akşamı Çamköy ve Cumhuriyet Mahallelerindeydi. Pazar günü ise Güzelyurt Mahallesindeki pazarı gezen Şahin, esnafla hasbihal etti.  Ziyaretlerde Başkan Şahin’e AK Parti İlçe Başkanı Tevfik Fuat Cebeci, MHP İlçe Başkanı Ahmet Bulut, AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Pınar Uğur, AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Çağatay Çalışır, meclis üyesi adayları eşlik ederken Ümmü Şahin de eşini yalnız bırakmadı.

 


OYLARINIZA TALİBİZ


Toplantılarda meclis üyesi adayları tek tek kendilerini tanıtırken ilçe başkanları da Cumhur İttifakı adayı Halil Şahin’e destek olunmasını istedi. MHP İlçe Başkanı Ahmet Bulut, “Aksu’da Halil Şahin’i, Büyükşehir’de Menderes Türel’i destekleyerek seçimi kazanacağız. Ondan sonra da hep birlikte güzel işlere imza atacağız. Aksu’da Cumhur İttifakını kazandıracak olan kahramanlar sizlersiniz.” dedi. AK Parti İlçe Başkanı Tevfik Fuat Cebeci ise, “Yapmış olduğumuz hizmetlere yenilerini eklemek için yola çıktık. Çalışmak için de sizlerin oylarına talibiz.” şeklinde konuştu. (Haber merkezi)

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: