Antalya
26.02.2019
A
GÜNCEL , POLİTİKA
Konyaaltı'nı 7 - 24 canlı kılacağız
Konyaaltı'nı 7 - 24 canlı kılacağız

CHP Konyaaltı Başkan Adayı Semih Esen Pınarbaşı Mahallesi'ndeki esnaf ziyaretinin ardından hasta, yaşlı ve ev ziyaretlerinde bulundu.

 Bu ziyaretlerinde Esen'e İYİ Parti Konyaaltı İlçe Başkanı Serap Kaya, İYİ Parti İlçe yöneticileri, CHP Konyaaltı İlçe yöneticileri, Kadın Kolları, meclis üyesi adayları ve CHP Konyaaltı Gençlik Kolları yöneticileri eşlek etti. Pınarbaşı Mahallesi esnafından vatandaşların sorunlarını dinleyen Esen, “Esnafımız için bölgenin güçlendirilmesine önem vereceğiz. Konyaaltı’nı 7 - 24 canlı kılacak çalışmalarımız olacak" dedi. Bir mahallede bulunması gereken ne varsa en iyisini Pınarbaşı'na yapacaklarını belirten Esen, insanların piknik yapabileceği, çocukların koşup oynayabileceği, ailelerin rahat nefes alabileceklerin alanlar oluşturacaklarını söyledi. 

 

 

İMAR SORUNUNU BİRLİKTE ÇÖZECEĞİZ 

Vatandaşların Konyaaltı'nda çözülemeyen imar sorunlarıyla ilgili şikayetlerini dinleyen Semih Esen, “Bu sorun 30-40 yıl öncesinden gelen bir imar hatasından kaynaklanıyor. Bu sorunu Muhittin Başkan kucağında buldu; şimdi biz de bulacağız. Ancak bu sorunu çözeceğiz. Bunun için ne yapmamız gerekiyorsa yapacağız, nereye başvurmamız gerekiyorsa başvuracağız. Gerekirse bölge halkını alıp beraber meclisin veya ilgili bakanlığın kapısına dayanacağız” diye konuştu. Mustafa KOÇ 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: