Antalya
20.02.2019
A
GÜNCEL , SPOR
İnce ince doğrandık
İnce ince doğrandık

Antalyaspor’da, Başakşehir maçında Mete Kalkavan’ın yönetimine tepkiler dinmiyor. Hakemin ince işçik yaptığını belirten Başkan Öztürk, “Antalya camiası bu maçı ve Mete Kalkavan’ı asla unutmayacak” dedi

 

Antalyaspor’da, Başakşehir maçının hakemi Mete Kalkavan’a öfke dinmiyor. Maçtan sonra Teknik Direktör Bülent Korkmaz ve futbolcuların tepki gösterdiği Kalkavan’a, en ağır eleştiri Başkan Ali Şafak Öztürk’ten geldi. Maçın kahramanının Mete Kalkavan olduğunu belirten Öztürk, “İki yıllık başkanlık döneminde gördüğüm en art niyetli hakem yönetimiydi. Nazım'ın sarı kart pozisyonu komedi. Arda taç benden çıktı diyor buna rağmen kararı geri alamıyorsan o zaman senin kendinle ilgili ego problemin var ya da art niyetlisin. Robinho'nun arkadan yapılan müdahalesi var" diye konuştu.

 

 

ANTALYA BUNU UNUTMAZ


Maçta ince ince doğrandıklarını belirten Başkan Öztürk, şunları söyledi: “Maçı izleyen herkeste, ‘hakem art niyetli’ duygusu oluştu. Yanımda Rusya'nın teknik direktörü vardı,  'Hakem ilginç' dedi, bende ‘Evet, baya ilginç’ dedim. Mete bey çok temiz bir işlem yaptı. Başakşehir tarafı maçtan önce açıklama yaptı. Kulüpler Birliği'nden talebim var. İmza atan kulüpler açıklama yapıyor. O zaman başta açıklama yapılmasın ya da Kulüpler Birliği olarak hakemlerle ilgili açıklama yapmayacağız diyelim. Herkes hakkını arasın, hak eden kazansın. Bizim de içimiz rahat etsin. Elinden geleni herkes yapsın ama bugün içime sinmedi. Mete Kalkavan ismi Antalyaspor camiası tarafından unutulmaz bugünden sonra.
Hasan YAVAŞLAR

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: