Antalya
19.02.2019
A
GÜNCEL , POLİTİKA
Tütüncü ittifak ortakları ile buluştu
Tütüncü ittifak ortakları ile buluştu

MHP Kepez İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği kahvaltıda konuşan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, mülkiyet ve imar problemlerini çözdükleri Kepez’de, 43 bin tapu tahsisi yaptıklarını söyledi.

Kepez Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakının AK Parti Kepez Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kepez İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği kahvaltıya katıldı. MHP Kepez İlçe Başkanı Mehmet Seyyar’ın ev sahipliğinde, Sakarya Parkı’ndaki Yüzüncü Yıl Restoranda düzenlenen programa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakının AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Menderes Türel, MHP İl Başkanı Mustafa Aksoy, AK Parti Kepez İlçe Başkanı Bahattin Bayraktar, bazı sendika başkanları,  MHP’nin Kepez Meclis Üyesi aday adayları, mahalle başkanları ile bazı mahallelerin muhtarları da katıldı.

 BÖLMEK İSTEYENLER KAYBEDECEK


Cumhur ittifakının buluşmasında bir konuşma yapan Başkan Hakan Tütüncü, Türkiye’nin, zor bir süreçten geçtiği bugünlerde milli birlik ve milli beraberliğe ihtiyacı olduğunu çok iyi bildiklerinin söyledi. Bu anlayışla hareket ederek cumhur ittifakını Kepez’de en iyi şekilde temsil ettiklerini aktaran Tütüncü, “Kepez’de, cumhur ittifakımızı, birliğimizi ve beraberliğimizi en güzel şekilde temsil ederek, en iyi neticeyi elde etmekle yükümlüyüz.  Herkes kendi ilçesinde aynı duyguyla hareket ettiğinde Allah’ın izniyle Antalya’mızda cumhur ittifakı bambaşka bir netice elde edecek. Cumhur ittifakının Antalya’da elde edeceği başarıdan şerh odağındakilerin başındakiler rahatsız olacak. Aziz milletlimizi doğulu, batılı, kuzeyli ve güneyli diye bölmek isteyenler kaybedecek” ifadesini kullandı.  

GEÇMİŞİMİZDE BAŞARI VAR

AK Partili Büyükşehir ve Kepez Belediyesinin geçmişlerinde utanılacak, sıkılacak icraatlarının olmadığının altını çizen Tütüncü, konuşmasının devamında şunları kaydetti: “Büyükşehir ve Kepez Belediyesi olarak günlere ve gecelere sığmayacak başarılar elde ettik. Elbette ki bu başarıyı hep birlikte gerçekleştirdik. Bu başarılar hepimizin iftiharı olan konulardır. Başarımız da kolektif çalışma irademizin merkezine insanı ve şehri almamızın payı büyüktür. Bugün, bu başarılarla iftihar etme vaktidir.” (Haber merkezi)

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: