Antalya
15.02.2019
A
GÜNCEL , POLİTİKA
AKP’li Belin: Enç’in 55 projesi var
AKP’li Belin: Enç’in 55 projesi var

Ak Parti Muratpaşa İlçe Başkanı Alparslan Belin, 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler kapsamında süreci değerlendirdi.

  Partisinin Muratpaşa Belediyesi Başkan Adayı olan Gökçen Özdoğan Enç’in 55 projesinin olduğunu ifade eden Belin, “Adayımızın 55 projesi hayata geçtiğinde binlerce Muratpaşalı’ya istihdam sağlanacak” dedi.  Ak Parti’nin Muratpaşa dahil 3 ilçede kadın aday çıkarmasının demokrasi adına herkesin örnek alması gereken bir davranış olduğunu dile getiren Belin, “Adayımız Gökçen Özdoğan Hanım gerek siyaset, gerekse bürokraside mecliste kazandığı deneyimlerini Muratpaşalılar için hayata geçirecek. Enç’ın enerjisi, samimiyeti ve güveni ilçenin tamamını sardı. 31 Mart’ta sandıklardan adayımız çıkacak” diye konuştu.

 


GÖZ BOYAMIYORUZ
Kadın ve Çocuk Sosyal Yaşam Merkezi’nden, Planetaryum ve Robotik Kodlama Merkezi’ne kadar Muratpaşa’da hayata geçirilecek projelerde Muratpaşalıların üretime dahil olacağının altını çizen Belin, “Binlerce gencimiz iş imkanını yaşadığı ilçede bulacak. Bir ve birlik olacağız, Muratpaşa’da birlikte üreteceğiz. Vatandaşımız çok iyi biliyor ki; yönetim anlayışımız göz boyayacak sözler sarf etmek değil, emek vererek birlikte ortaya çıkardığımız projelerimizdir. Bunu da en iyi Antalyalılar bilir” dedi.  (Haber merkezi)

 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: