Antalya
15.02.2019
A
GÜNCEL , SPOR
Sıçrama maçı
Sıçrama maçı

Rize deplasmanında oynanan futbol ve alınan 1 puanın sevindirici olduğunu belirten Bülent Korkmaz, “Ligin en iyi takımı olan Başakşehir’i yenmek istiyoruz. Sabırlı oynayıp rakibi koşturursak 3 puan bizim olur. Bu maç bizim için sıçrama maçı” dedi


Antalyaspor Teknik Direktörü Bülent Korkmaz, Başakşehir ile oynayacakları maçı kazanmak istediklerini söyledi. Haftalık basın toplantısında Rize maçını ve Başakşehir müsabakasından beklentilerini anlatan Korkmaz, “ Geçen hafta zor Çaykur Rize deplasmanında iyi oyunla 1 puan alarak kendimize olan güveni geri kazandık. Başakşehir karşısında da zor maç oynayacağız. Lig lideri ile, sahadaki organizasyon, sistem, oyun planı olarak Türkiye'nin bu işi en iyi yapan takımla karşılaşacağız. Başakşehir'in ne kadar kazanmaya ihtiyacı varsa bizim de galibiyete ihtiyacımız var” diye konuştu.

 


TARAFTAR DESTEĞİ ŞART

Başakşehir’i yenmek için planlar yaptıklarını belirten Korkmaz, şunları söyledi: “90 dakika boyunca sabırlı olmamız gerekir. Rakip topa ne kadar sahipse bizim de sahip olmamız gerekir. Biz bunu saha içinde yapıp savunmadan hücuma, hücumdan savunmaya geçişleri doğru yaparsak istediğimiz sonucu alırız. Taraftar desteği bizim için çok önemli. Bu maç bizim için sıçrama maçı. Çok zor geçecek. Taraftarın maçta sonuna kadar desteğini görmek istiyoruz. Bunu da yapacağını biliyorum" dedi.

Hasan YAVAŞLAR

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: