Antalya
13.02.2019
A
GÜNCEL , POLİTİKA
Başkan Türel'in seçim çalışmaları
Başkan Türel'in seçim çalışmaları

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, 5 yıldır Manavgat'ın önemli sorunlarını çözme imkânı bulduklarını belirterek, "Manavgat'ın makus tarihi değişecek. Bundan sonra Manavgat'a huzur gelecek" dedi

 

Manavgat'ta SKM açılışına katılan Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes, kalabalığa seslendi. Başkan Türel, Manavgat'ta 5 senedir gece gündüz demeden çalıştıklarını hatırlatarak, ilçenin uzun süredir bekleyen çok önemli sorunlarını çözme imkânı bulduklarını söyledi. Kapasitesini dolduran arıtma tesisi nedeniyle Manavgat Irmağı etrafında rahatsız edici koku yayıldığına dikkat çeken Türel, 2014'te göreve geldiklerinde bu sorunu çözdüklerini kaydetti.

 

 

MANAVGAT'IN HİZMETKÂRIYIZ

 

Türkbeleni'nde 2012'de çıkan orman yangınını hatırlatan Başkan Türel, “O yangında ciğerimiz yandı. Ve orayı Manavgat'ın bir cennet köşesi yapmak için kolları sıvadık. Manavgat'ın o güzelim seyir terasını birkaç hafta önce Antalya'da ki o toplu açılış töreninde bizzat Sayın Cumhurbaşkanımız hizmetinize sundu. Biz bunları yaparken birileri şov yaptı. Yangında yanan o ağaçlık alanlardaki boşlukları bana iftira atarak 'Menderes Türel ağaç kesti burada' dediler. Türkbeleni'ne yüzlerce binlerce ağacı biz diktik. Türkbeleni'ni biz yeşil yaptık. Biz Manavgat'ın hizmetkârıyız" diye konuştu. (Haber merkezi)

Paylaş