Antalya
24.01.2019
A
GÜNCEL , EĞİTİM
Beko’dan çocuklara özel etkinlik
Beko’dan  çocuklara özel etkinlik

Beko’nun çocukları iyi ve sağlıklı beslenmeye teşvik etmek amacıyla yürüttüğü “Eat Like a Pro-Şampiyonlar Gibi Beslen” girişimi kapsamında Beko’nun Metsan bayisinde etkinlik düzenlendi.

  Beko, ana sponsoru olduğu FC Barcelona ile birlikte çocuk obezitesine karşı yürüttüğü proje 19 Ocak’ta yapıldı. Etkinliğe BJK Futbol Okulu’nda okuyan 15 öğrenci ve velileri katıldı. Öğrenciler, şefler ile birlikte sağlıklı yemekler ve içecekler hazırladı.

Beko’nun 800 Watt yüksek performanslı, şık tasarımlı BKK 3097 TB Crystal Blender’ı ile hazırlanan ıspanaklı ve elmalı sağlıklı içecek çocuklar tarafından büyük ilgi gördü.

Etkinlikte sağlıklı içecek ile beraber margarita, funghi ve vejeteryan pizza hazırlandı. Pizzaların hazırlanma sürecinde hamur için Beko HomeChef, pişirme sürecinde ise Pizza Pro özellikli ankastre fırın kullanıldı. 

 

BÜYÜK KOLAYLIK SAĞLIYOR

 

Döküm gövdesi ve tasarımı ile mutfaklara şıklık katan BKK 1392 M HomeChef Profesyonel Mutfak Makinesi, 4,6 litrelik paslanmaz çelik karıştırma haznesi ile kalabalık misafirler için hazırlanan yiyeceklerde büyük kolaylık sağlıyor. Pizza ve pide gibi ürünleri evinde, sağlıklı koşullarda yapmak isteyenlere büyük kolaylıklar sağlayan AFDF 25400 IOKS Ankastre Fırın, Pizza Pro özellikli pişirme fonksiyonu sayesinde pizza ve pidelerin 5 dakika içerisinde en iyi şekilde pişmesini sağlıyor. 320 santigrat dereceye kadar yükselen ısısı ile taş fırın etkisi yaratan ürün lezzeti ve hızı bir arada sunuyor. (Haber merkezi)

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: