Antalya
09.01.2019
A
GÜNCEL , SPOR
2-3 Takviye ile 40 puan
2-3 Takviye ile 40 puan

Fenerbahçe’den sezon sonuna kadar Ozan Tufan’ı kiraladıklarını söyleyen Alanyaspor Başkanı Çavuşoğlu ''Geçen yıl 40 puan toplamıştık. Bu sezon amacımız en az 40 puan alıp sezonu bitirmek'' dedi.

Fenerbahçe’den sezon sonuna kadar Ozan Tufan’ı kiraladıklarını söyleyen Hasan Çavuşoğlu, transferlerin devam edeceğini kaydetti. Çavuşoğlu, “İnşallah önümüzdeki günlerde takıma 2 veya 3 oyuncu daha takviyemiz olacak. Şu an da her şey iyi gidiyor ve en iyi şekilde ikinci yarıya hazırlanıyoruz. Takımdan gidecek oyuncular da ayrıldı ve kampta değiller. Kendilerine katkılarından dolayı teşekkür ederim” diye konuştu.

BU SEZON LİG FARKLI

Çavuşoğlu  “Geçen sene 40 puan ile kapanış yaptık. Bir önceki sene de öyleydi. Bu sene de en az 40 puan almayı hedefliyoruz. Tabii bu sene lig çok daha farklı ve çıtasının biraz daha yükselme durumu var. İlk yarı itibariyle bunu gördük zaten. Takımların hepsi birbirini yenecek güçte olduğu için bu sene biraz daha sıkıntılı bir süreç var. İnşallah ikinci yarıda çıkışa geçmek istiyoruz.”

 

KALECİLER ŞANSSIZ

Aytemiz Alanyaspor, devre arası kamp çalışmalarını sürdürürken takımda 6 sezondur file bekçiliği yapan Haydar Yılmaz, önemli açıklamalar yaptı.Bir takım şanssızlıklar yaşadığını belirten Haydar, kendi performansı ve ligdeki diğer kaleciler için şu değerlendirmeyi yaptı: Ben bu ligde var olabilecek kaleci olduğumu düşünüyorum ama bir takım şanssızlıklar yaşıyorum. Bu sezon zaten kalecilerle alakalı büyük bir şanssızlık var. Volkan Demirel gibi üst düzey bir kaleci kadro dışı kaldı. Volkan Babacan geçen yıllarda milli takımda oynayan ve ligi omuzlayan bir kaleci oynamıyor. Onur Kıvrak kadro dışı. Kötü bir süreçte, Beşiktaş'a alınan Karius inişli çıkışlı grafik sergiliyor'' dedi. (DHA)

 

 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: