Antalya
15.12.2018
A
GENEL , GÜNCEL
CHP Manavgat seçime hazır
CHP Manavgat seçime hazır

Manavgat'ta CHP'nin 14 kişilik ‘Yerel Seçim 2019 Seçim Komitesi’ tanıtıldı

 

Cumhuriyet Halk Partisi Manavgat İlçe Örgütü ve Belediye Başkanı Şükrü Sözen, 31 Mart 2019’da yapılacak yerel seçimler için oluşturdukları 14 kişilik ‘Yerel Seçim 2019’ Seçim Komitesi’ni düzenledikleri toplantıyla basına ve kamuoyuna tanıttı. Toplantıya  CHP İlçe Başkanı Aliye Coşar, Manavgat Belediye Başkanı ve CHP Başkan Adayı Şükrü Sözen, ilçe yönetim kurulu üyeleri, kadın kolları, gençlik kolları ve seçim komitesi üyeleri katıldı. Başkanlığını Mustafa Ünal’ın üstlendiği, ‘deneyimlilik’ esasına göre oluşturulan 14 kişilik komite Mustafa Ünal, Abbas Tarakçı, Asım Bozkurt, Ali Sırcan, Akay Şenel, Makbule Güneylioğlu, Duran Yılmaz, Naci Doğan, Mustafa Keçer, Rahmi Arslan, Ahmet Özen, Yusuf Duran, Osman Duran ve Mustafa Güner'den oluştu.

 

ZAFERE İMZA ATACAĞIZ

Açılış konuşmasını yapan CHP İlçe Başkanı Aliye Coşar, belirlenen Seçim komitesi ile yeniden zafere imza atacaklarını söyledi. Coşar, “Bugün burada toplanma amacımız seçimde yönetim kurulu, kadın kolları, gençlik kolları ve ana kadro ile bir araya gelmek ve seçim komitemizi tanıtmaktır. Geçen hafta adaylık açıklamamızı sevgi seli ile büyük halk buluşması tadında gerçekleştirdik. Başkan Şükrü Sözen 10 yılda yaptıkları ile kente bir çok değer kazandırdı. Sözen yeni dönemde, yeniden kente büyük kazanımlar sağlayacaktır” dedi.

 

'SEÇİME HAZIRIZ'

Seçim Komitesi Başkanı Mustafa Ünal da, “Yine bir seçim arifesinde biz ekip olarak seçime hazırız. İlçe örgütümüz, kadın kollarımız, gençlerimizle birlikte en iyi şekilde çalışmalarımızı yürütüyoruz. Yıllardır seçimi başarıya taşıyan ekibimize canı gönülden inanıyor, güveniyor ve başarılar diliyorum” diye konuştu.

 

İNANÇLI BİR EKİBİZ

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen ise konuşmasına Ankara’da yaşanan tren kazasında hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılara ise acil şifalar dileyerek başladı. Manavgat'ta aile mevhumu kriteri ile hareket eden, inançlı bir ekiple hareket ettiklerini belirten Sözen, "İyi ki yeniden bu ekiple yola çıkma fırsatı yakaladım. Yola çıkmanın belli kriterleri vardır; bunlarda aslolan ana duasıdır, annemizin duasını aldık. Daha sonra parti istişaresidir, onu da gerçekleştirdik.  Diğeri büyüklerimizin düşüncelerini almaktır, onlarla da konuştuk.  Halkın karşısına çıkmak, onlardan destek almak, bunu da coşkulu bir şekilde gerçekleştirdik. Seçime çıkılacak kadronun oluşması, kadromuzu da en başarılı şekilde oluşturduk" ifadelerini kullandı.  

 

BİR DÖNEM DAHA HAZIRIZ

"Manavgat’ımız dev bir kent. Çok hızlı ivme yakalayan, çağdaşlaşan, kendini yenileyen bir kent. Tek başına bu çıkış ivmesini taşımak çok zor. Bunun için yanınızda olduğunu hissettirecek kadrolara ihtiyacınız var. Burada oluşumuzun ana düşüncesi Manavgat’ı seviyor, ülkemizi seviyor, sorumluluktan kaçmıyor olmamız" diyen Sözen, "Beraber kenti paylaştığımız o insanlara hala eksilmeyen enerjimiz, bilgi birikimimiz, tecrübemiz ile bir dönem daha hizmet etmeye hazırız" dedi.    Mustafa KOÇ

Paylaş
ETİKETLER:
2018
YAZAR: