Antalya
14.12.2018
A
SPOR
İlk kez tam kadro
İlk kez tam kadro

Doukara’nın kondisyoner eşliğinde çalıştığını, Charles’ın da tamamen iyileştiğini belirten Bülent Korkmaz, ilk kez tam kadro çalıştıklarını söyledi. Korkmaz, Malatya maçında rakipten daha çok koşup mücadele etmeleri gerektiğini belirtti

Bu sezon sakat oyuncuların çokluğu nedeni ile hiçbir maça tam kadro çıkamayan Antalyaspor, Malatyaspor maçı hazırlıklarını tam kadro sürdürüyor. Sakatlığı geçen futbolculardan Souleymane Doukara, kondisyoner eşliğinde çalışırken, uzun süren sakatlığının ardından takıma dönen Charles Fernando, takım arkadaşları ile birlikte çalışıyor. Sakatlığı uzun sürdüğü için fizik olarak hazır olmayan Fernando’nun, devre arasında form tutması beklenirken, Doukara’nın görev verilmesi halinde Malatya’da oynayabileceği belirtildi.

DAHA ÇOK KOŞMALIYIZ

Bu arada Malatyaspor maçı hazırlıklarını sürdüren Antalyaspor’da, Teknik Direktör Bülent Korkmaz, maçta rakiplerinden daha çok koşup, daha fazla mücadele etmeleri gerektiğini söyledi. Haftalık basın toplantısında Bursaspor deplasmanında alınan galibiyeti ve Malatyaspor ile oynanacak maçı değerlendiren Korkmaz, “Bursa’da takım savunmasını çok iyi yaparak amacımıza ulaştık. Malatyaspor da iyi ve dirençli bir takım. Özellikle kendi sahasında iyi oynayan, ne yaptığını iyi bilen bir takım. Zor bir maç olacak. Onlardan daha çok koşmalı, mücadele etmeli ve takım halinde oynamalıyız” dedi.

Hasan YAVAŞLAR

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: